Rezultate te kerkimit per termin: +Komuns +Poshnje

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] komuns / docs[0] 209 / hits[0] 362 / keyword[1] poshnje / docs[1] 294 / hits[1] 386 /
No Pic available
  • 2010-09-01

Aksidentet, dy të vdekur dhe tetë të plagosur në Jug

N Vlor, makina fluturon mbi shezlongt, vdes shoferi. N Berat aksidentohen gjasht gra q shkonin n llixha Fillimjave e prgjakshme n rrugt kombtare t Jugut. Dy t vdekur dhe tet t plagosur ka qen bilanci i tre aksidenteve t ndodhura brenda pak orsh n Berat dhe Vlor. N kt t fundit, nj 40-vjear ka humbur

No Pic available
  • 2010-08-14

Grindja për motive xhelozie, thikë në fyt bashkëshortes

Berat Policia arreston agresorin Fatmir Belishaku Nj grindje pr motive xhelozie pr pak i ka shkaktuar jetn nj 44-vjeareje nga fshati Hink i Rrethit t Beratit. Ngjarja ka ndodhur rreth ors 23:00 t s enjtes, ku Liri Belishaku sht qlluar nga bashkshorti me thik n fyt. 44-vjearja ka dal jasht rrezikut