Rezultate te kerkimit per termin: +Koncerte

Total: 3473
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:52.272Z

Jackson i nxehur: Nuk planifikova 50 koncerte

Mund te tingelloje disi e cuditshme por Michael Jackson dhe organizatoret e koncerteve ne “O2 Arena” te Londres nuk jane marre vesh per numrin e shfaqjeve live te mbretit te pop-it. Sipas njoftimit te fundit zyrtar, Michael do zhvilloje 50 koncerte ne kryeqytetin britanik, po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.037Z

Xhekson i shton edhe 9 koncerte turneut

Ylli i muzikës pop, Majkëll Xhekson, i ka shtuar edhe nëntë koncerte listës së turneut që do të mbahet në arenën “O2” të Londrës, pasi më shumë se një milion fansa kanë blerë biletat për të dëgjuar këngëtarin. Krijuesi i hitit “Thriller” ka njoftuar rikthimin e tij në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.074Z

Jackson mendon per koncerte edhe ne Berlin

Michael Jackson surprizon gjithe fansat pas pasi mund te zhvilloje disa koncerte edhe ne O2 World te Berlinit gjate vjeshtes se vitit 2010. Lajmin e ben te ditur gazeta “Bild”, duke kujtuar se kengetari i mungon Gjermanise qe prej 15 vjetesh. Per momentin stafi i Jackson nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.474Z

Këngëtarët trokë, kriza i lë pa koncerte

blerand rexhepiArtistët janë duke kaluar një gjendje të mjerueshme. Nuk ka asnjë rregull dhe askush nuk përkujdeset për ata. Klane të shumta kanë bërë rivalitet të madh mes shumë këngëtarëve, pasi xhelozia dhe jo angazhimi i tyre sa duhet nëpër koncerte ka bërë që ata të mos k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.601Z

Mezzotono, tre koncerte me ritme italiane

Tre koncerte me këngë tradicionale nga vendi fqinj Italia do të zhvillohen nga grupi i njohur italian Mezzotono. Ky grup, i cili është i njohur për spektaklet e tij në vende të ndryshme të botës do të jetë i pranishëm dhe për publikun shqiptar në disa qytete të vendit. Pjesëtarët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.809Z

Christina Aguilera,shfaqet sërisht nëpër koncerte (FOTO)

Kanë qënë shumë të ftuar që do të performonin në skenë. Një ndër të pranishmet e këtij konceriti ka qënë edhe Christina Aguilera e cila ka preferuar te jete thjeshte nje spektatore në evenimentin  që është zhvilluar të hënë në Los Angels. E veshur me një pal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.870Z

Adele nuk do të bëjë më koncerte

Këngëtarja australiane, Adele është gjatë përfundimit të turneut të saj botëror dhe ka thënë se nuk është e sigurt nëse do të mbajë më koncerte. 28-vjecarja u përlot gjatë fjalimit që mbajti për të gjithë fansat e saj dhe e quajti këtë turne më të mirin e të gjithë karri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama