Rezultate te kerkimit per termin: +Koncertet

Total: 1787
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.227Z

Koncertet nuk ndryshojnë

Kriza ekonomike botërore, s’ka të ndalur. Kriza i ka goditur edhe muzikantët, pasi CD-të nuk po shiten më, ndërsa shkarkimet digjitale, po kanë rrënie, shkaku i piraterisë. Por një gjë, nuk mund të ndryshohet – KONCERTET. P&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.417Z

Zajmina përkrah DMC në koncertet verore

Tiranë, 27 gusht - Koncertet verore e kanë bashkuar këtë herë me reperin DMC. Këngëtarja Zajmina Vasjari shihet në këtë foto e përqafuar nga reperi, ndërsa ka përfunduar performancën e saj në një nga koncertet e saj, të cilët kanë qenë vërtetë të shumtë në qytetet bregdetare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.352Z

FOTOT/ Koncertet e Miley Cyrus vijnë duke degraduar

Tanimë duket se ajo është në garë me veten për të shkaktuar sa më shumë debat në lidhje me paraqitjet që bën në skenë. Miley Cyrus ka vazhfuar turin e saj Bangerz, por fansat e saj thonë se ajo po e tepron me shfaqjet. Sidomos kritikat shkojnë për paraqitjen e saj me një kërcim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.071Z

Spears shton koncertet e turneut europian

Britney Spears ka shtuar koncertet e turneut te saj evropian. Kengetarja, njofton faqja e saj ne internet, ka shtuar koncertet dhe do te ngjitet ne shume skena, mes te cilave ne Dublin, Paris, Berlin, Stokholm dhe Moske. 37 datave te turneut Circus te 27-vjecares ne Ameriken e Veriut po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.414Z

Brown anulon koncertet, në gjëndje të rëndë shëndetësore

Shqetësimi i fansave të Chris Brown lidhet me shëndetin e tij, për të cilën tashmë konfirmohet se rëndohet dita ditës. Rreth një javë më parë, ai pati probleme gjatë rregjistrimit të një kënge, për të cilën i kishte dedikuar mjaftë kohë, e ndërsa tashmë ka ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.561Z

Sëmuret Genta, anullon koncertet

Këngëtarja energjike Genta Ismajli, duket se nuk është ndjerë mirë nga ana shëndetësore, pasi i është dashur të anullojë koncertin e planifikuar ditën e djeshme në Prishtinë dhe Prizeren. Me anë të një postimi në rrjetin e saj social Facebook, këngëtarja kërkon ndjesë fansave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.168Z

Aretha Franklin anulon koncertet

Mbreteresha e Soul Aretha Franklin ka anulluar te gjitha koncertet qe kishte programuar ne gjysmen e pare te vitit te ardhshem. Menaxheret e saj nuk kane shpjeguar se kush jane arsyet e ketij vendimi.Mediat amerikane flasin per probleme shendetesore te kengetares. Sipas lsquoRolling Stone

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama