Rezultate te kerkimit per termin: +Konferenc

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.958Z

FSK me konferencë rajonale

Forca e Sigurisë së Kosovës nga sot deri të mërkurën do të mbajë konferencë rajonale të nënoficerëve me temë “Zhvillimi i nënoficerëve dhe bashkëpunimi ndër-rajonal”, transmeton rtk. Në konferenc&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.063Z

PS, konferenc pr arsimin

Durrs (start)-Partia Socialiste ka zhvilluar n qytetin e Durrsit, Konferencn Kombtare t Arsimit, konferenc e cila mbyll turin e Edi Rams n t gjith Shqiprin pr shtjen e arsimit, e pas ksaj shtje duket se turi i radhs do t jet pr bujqsin. Kjo konferenc ku ishin t pranishm msues dhe pedagog, ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.814Z

Prishtina braktis konferencën në Beograd

Kosova braktisi mbledhjen në Beograd e Serbia braktis takimin në Sarajeve dhe Podgoricë Ndërkohë, në katër takime rajonale të zhvilluara dje nuk është zbatuar marrëveshja për përfaqësimin rajonal tw Kosovës. Në Beograd,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.660Z

VV shtyn konferencën, e pret Isen

Lëvizja Vetëvendosje me anë të një njoftimi ka bërë të ditur se do të mbajë konferencë të jashtëzakonshme gjatë orëve të pasditës. Në komunikatën për media bëhet e ditur se konferenca do t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.069Z

Kuvendi, konferencë për bashkëpunimin dhe koordinimin rajonal

TIRANË- Kuvendi i Shqipërisë, në bashkëpunim me Asamblenë Parlamentare të NATO-s, organizon të hënën në Tiranë konferencën dy ditore me temë: "Mbrojtje e Zgjuar - Bashkëpunimi dhe koordinimi rajonal mes vendeve të Evrop&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.064Z

Fergie i ikën konferencës, flet asistenti

Sir Alex Ferguson nuk është paraqitur ne konferencën për shtyp pas ndeshjes me Real Madridin. Emocionet e tepruara, si dhe pezmi i mbledhur nga kjo sfidë ka bërë që Fergie të shmangë konferencën për të dërguar asistentin e tij, M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.862Z

Konferenc pr Lidhjen Shqiptare t Prizrenit

N Prishtin pritet t mbahet nj konferenc shkencore kushtuar Lidhjes Shqiptare t Prizrenit, organizuar nga Akademia e Shkencave dhe Arteve dhe nga Instituti i Historis t Kosovs. N konferencn shkencore Lidhja Shqiptare e Prizrenit 1878-1881, q do t mbahet m 10 e 11 qershor, do t marrin pjes studiues

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama