Rezultate te kerkimit per termin: +Konfirmimi

Total: 2632
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.012Z

Konfirmimi: Vëllai i Alibeaj është arrestuar në Gjermani!

Pavarësisht nga përgënjështrimet e Partisë Demokratike nga Tirana, Interpoli italian konfirmon se Taulant Alibeaj, vëllai i ish-ministrit të Drejtësisë së PD-së, është arrestuar nga policia gjermane pasditen e 5 prillit në lagjen numër nr.59065 në qytetin e Hamm. Shqiptarja.com ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.356Z

Arrin konfirmimi nga Wenger për Chamakh

Pas mediave angleze, ka arritur konfirmimi për transferimin e sulmuesit maroken Marouane Chamakh në Arsenal. Menaxheri i Gunners, Arsene Wenger, ka bërë të ditur se palët janë pranë arritjes së marrëveshjes për kalimin e futbollistit të Bordeaux në Angli. Sipas mediave angleze, për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.162Z

Basha Konfirmimi zyrtar 200 milione dollare vjedhje ne dogana dhe tatime

Transmetuar me 28092015 - 1042 PUBLICITET Tirane 28 shtator 2015 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha publikon nje grafik dhe thote se vjen konfirmimi zyrtare per 200 milione dollare te vjedhura ne dogana e tatim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.050Z

Gripi, konfirmimi i virusit çështje ditësh

 Specialistët kanë pohuar se konfirmimi i virusit në vendin tonë është vetëm çështje ditësh. Tashmë i gjithë rajoni dhe rreth 130 shtete të botës janë në hartën e vendeve të infektuara dhe Shqipëria nuk mundet kurrsesi ta shmangë të njëjtën situatë. Në rast se ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.161Z

Basha publikon tabelën: Konfirmimi zyrtar për 200 mln USD kontrabandë

Tabela e publikuar nga Basha ne FacebookKreu i PD Lulzim Basha ka publikuar një tbelë sipas të cilës, nga të dhënat e Minstrisë së Financave, del "konfirmimi zyrtar per 200 milione dollare kontrabande, korrupsion dhe vjedhje ne dogana dhe tatime". "Ja konfirmimi zyrtar per 200 milione dolla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.255Z

Marrëveshja Serbi-Kosovë, pritet konfirmimi

Sot pritet konfirmimi i marrëveshjes së arritur mbrëmë mes Kosovës dhe Serbisë, lajm ky i bërë i ditur mbrëmë nga kryenegociatorja, Edita Tahiri. Në një deklaratë të dhënë për shtyp mbrëmë, shefja e delega

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.495Z

Konfirmimi i Kamzës vjen ndaj Shkumbinit

Nga ILIR CARA Kamzalinjtë i presin peqinasit pas dy fitoreve radhazi, ku spikat tripikëshi në transfertë me Dinamon Shtatë javët e para të kampionatit të 73-të kanë prodhur rezultate të kënaqshme për Kamzën, e cila është debutuese në kategorinë superiore. Drejtuesit e Kamzës, pres

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama