Rezultate te kerkimit per termin: +Konfirmo

Meta: total 10 / total_found 10 / time 0.000 / keyword[0] konfirmo / docs[0] 10 / hits[0] 10 /
Pushtet në tavolinë nuk ka, Luli, Balla: Zgjedhjet nuk i luan as topi!
  • 2019-03-26

Pushtet në tavolinë nuk ka, Luli, Balla: Zgjedhjet nuk i luan as topi!

Mazhoranca mbetet e vendosur për të shkuar në zgjedhjet  vendore të 30 qershorit, edhe pa opozitën. Deklarata vjen nga kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, i cili këmbëngul se zgjedhjet lokale do të zhvillohen në datën e parashikuar sipas dekretit të Presidentit. Zgjedhje

No Pic available
  • 2012-04-17

Presidenti i ri, Beja në News24: Nuk më kanë propozuar

TIRANË- Deputeti i Partisë Demokratike, Fatos Beja i ftuar sot në emisionin “5 pyetje nga Babaramo”, u ndal të komentojë votimin në Kuvend të zëvendësuesit të Kreshnik Spahiut në KLD, Elvis Cefa. Ndryshimi i votimit në momentin e fundit, nga votim me kuti në atë elektronik,

No Pic available
  • 2012-02-13

Skënder Haluci: E vërteta e atentatit ndaj Ramizit

Ata ishin disa djem nga Bujani i Tropojës që bënin një bisedë mes shokësh. Vetë mosha adoleshente e tyre ish te shkak për një debat më se të sinqertë. Gjithsesi në atë moment as që u shkonte në mendje se pikërisht a

No Pic available
  • 2011-09-13

Zjarr në centralin nuklear

Një person mbeti i vrarë dhe katër të tjerë janë plagosur, kur një shpërthim ndodhi në një impiant nuklear në jug të Francës, në pronësi të gjigandit Electricite de France SA. Një furrë e përdorur për të shkrirë materiale me nivel të ulët radioaktiviteti shpërtheu, duke u b

Mariah Carey dhe Nick Cannon në pritje të binjakëve
  • 2011-02-03

Mariah Carey dhe Nick Cannon në pritje të binjakëve

SHBA, 3 Shkurt NOA – Më në fund ka ardhur dhe konfirmimi zyrtar: Mariah Carey dhe Nick Cannon në prill do të bëhen prindër të një çifti binjakësh. Një djalë dhe një vajzë, për të qenë më të saktë. Thashethemet

BE konfirmo pakon per Irlanden
  • 2010-12-08

BE konfirmo pakon per Irlanden

Nga Express me 08 dhjetor 2010 ne ora 1430 Ministrat e Financave te Bashkimit Evropian miratuan formalisht paketen e shpetimit per Irlanden prej 85 miliarde eurosh. Irlandezet kane kohe deri ne vitin 2015 qe ta ulin serish deficitin e tyre shteteror rekordprej 32 per qindnen kufirin e lejuar prej

No Pic available
  • 2009-06-01

PD-ja hap sot fushatën, ora 19:00 në sheshin “Skënderbej”

Partia Demokratike hap sot zyrtarisht fushatën elektorale për zgjedhjet e 28 qershorit. Sot në sheshin “Skënderbej”, në orën 19:00, Kryeministri dhe lideri i Partisë Demokratike, Sali Berisha, i shoqëruar nga 140 kandidatët për deputetë, do të hapin fushatën për 28 ditët në vijim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama