Rezultate te kerkimit per termin: +Konfiskohen

Meta: total 567 / total_found 567 / time 0.000 / keyword[0] konfiskohen / docs[0] 567 / hits[0] 632 /
CR7 kthehet në logo droge, 131 kg gjenden në bregdetin e Rumanisë (FOTO)
  • 2019-04-08

CR7 kthehet në logo droge, 131 kg gjenden në bregdetin e Rumanisë (FOTO)

Edhe trafikantët e drogës dinë ta vlerësojnë më të mirin e futbollit dhe për ta është ylli portugez Cristiano Ronaldo. Për të disatën herë radhazi logoja CRZ e sulmuesit të Juventus është gjetur e stampuar mbi paketimet e kokainës, që kësaj radhe janë sekuestruar nga policia në

Do e varrosim fenomenin Rama, Basha i prvishet oligarkëve: O shushunja, do tju
  • 2019-04-07

Do e varrosim fenomenin Rama, Basha i prvishet oligarkëve: O shushunja, do tju

Me tone të ashpra dhe premtimin për të ndryshuar nga themelet sistemin politik në Shqipëri, Lulzim Basha ka entuziazmuar qindra qytetarë të Rrogozhinës që e pritën sot në shesh. Kryedemokrati u ndal në bashkinë e drejtuar nga PDIU dhe nga aty sulmoi oligarkët, duke thënë se sistemi i

Dënohet gabimisht shqiptari, e fiton pafajësinë pas 24 vjetësh
  • 2019-03-18

Dënohet gabimisht shqiptari, e fiton pafajësinë pas 24 vjetësh

Njëzet e katër vjet më parë një shqiptar u dënua për dokumente false me 8 muaj burg. Por 62-vjeçari. i lindur në Shqipëri nuk dinte asgjë për dënimin deri në verën e viti 2017, kur ai filloi procedurat për të kërkuar nënshtetësinë italiane. Cuman Beleraj, i lirua tashmë nga aku

SPAK shkund politikën, 2 vjet në Tiranë prokurorja që dogji ish-kryeministrin
  • 2019-02-04

SPAK shkund politikën, 2 vjet në Tiranë prokurorja që dogji ish-kryeministrin

Tamar Laptosh, prokurorja që hetoi dhe dërgoi në bankën e të akuzuarve ish-kryeministrin kroat Ivo Sanader dhe ish-zv/kryeministrin do të qëndrojë dy vjet në Shqipëri. Ajo do të japë eksperiencën e saj se si hetohet korrupsioni dhe si hetohen zyrtarët më të lartë. Gjatë një takimi

No Pic available
  • 2018-12-28

Cunam kokaine në Gjermani

Në vitin 2018 autoritetet gjermane kanë konfiskuar më shumë kokainë se kurrë më parë. Hetuesit gjermanë parashikojnë luftë të ashpër mes rrjeteve kriminale, që kryesisht vijnë nga Ballkani Perëndimor dhe Maroku. Autoritetet e Hamburgut zbuluan në nëntor në një kontenier nga Repu

Paloka: Rama nuk ikën me votë, qytetarët do e tërheqin zvarrë!
  • 2018-09-21

Paloka: Rama nuk ikën me votë, qytetarët do e tërheqin zvarrë!

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Edi Paloka ka qenë i ftuari ditën e sotme në Top Talk, të drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja, ku ka folur mbi aksionin e opozitës për rrëzimin e Edi Ramës. Paloka ka theksuar se PD ka nisur udhën drejt largimit nga kreu i qeverisë,

Dy vjet pas puçit në Turqi, ja bilanci i gjendjes së jashtëzakonshme
  • 2018-07-18

Dy vjet pas puçit në Turqi, ja bilanci i gjendjes së jashtëzakonshme

Dy vjet zgjati gjendja e jashtëzakonshme në Turqi. Pas përpjekjes për puç në korrik 2016, presidenti Erdogan ka goditur ashpër. Tani hiqet gjendja e jashtëzakonshme. A do bëhet gjithçka më mirë? Bilanci është ky. Pse është vendosur gjendja e jashtëzakonshme në Turqi? Mbas përpjekj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama