Rezultate te kerkimit per termin: +Konflikti

Meta: total 1000 / total_found 18005 / time 0.008 / keyword[0] konflikti / docs[0] 18005 / hits[0] 22022 /
No Pic available
  • 2017-06-26

Vezhguesit PS e LSI perlasen per fleten e votimit në Kavajë

Ora 19: 40 Procesi i numërimit në KZAZ-në 42 në Kavajë është rihapur, por komisionerët kërkojnë që të mos jenë të pranishëm vëzhguesit politikë. Në KZAZ nr  42 në Kavajë ne oren 18:00 u  ndërpre procesi i numërimit Shkak ishte një konflikt i cili dyshohet se ka

Gjirokastër, plagoset disa herë me thikë 39-vjeçari
  • 2017-06-26

Gjirokastër, plagoset disa herë me thikë 39-vjeçari

Një 39-vjeçar është plagosur me thikë disa herë në trup pas një konflikti për motive të dobëta. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në Gjirokastër, ku shtetasi L.A., 22 vjeç,  dyshohet se në Qafën e Pazarit, Gjirokastër, ka goditur disa herë me thikë në trup shtetasin B.D,vj

No Pic available
  • 2017-06-25

Dhunuan 45-vjeçarin tek mbikalimi i Kasharit, dy në kërkim

Policia e Tiranës ka ashpallur në kërkim dy shtetas për dhunim të një personi gjatë mesnatës. Në njoftimin për mediat, bëhet me dije se Specialistët e Komisariatit të Policisë Nr 6, kanë bërë shpalljen në kërkim të shtetasve A. S 43 vjeç dhe A. M 31 vjeç, të dy banues në Tira

No Pic available
  • 2017-06-25

Krutani shpërndan para për komisionerët dhe vëzhguesit e partisë

 Policia e Durrësit ka nisur procedim penal ndaj një 30 vjeçari banues në Krujë pasi akuzohet se po shpërndante vlera monetare tek persona të ndryshëm, anëtarë të komisioneve, vëzhguesve të subjekteve politik që aderon. Për këtë shkak ka pasur konflikt. “Më datë 24.06.2

No Pic available
  • 2017-06-25

Kapet simpatizanti i PD në Krujë, po u shpërndante para komisionerëve

Vazhdojnë arrestimet për blerje votash. Policia e Krujës ka nisur procedimin penal në ngarkim të një 30-vjeçari, i cili është kapur duke shpërndarë para ditën e djeshme tek komisionerët dhe vëzhguesit. Mësohet se bëhet për një simpatizant të PD-së. Specialistët e Sektorit të Kr

Shëngjin, plagoset me armë aktivisti i LSI-së
  • 2017-06-25

Shëngjin, plagoset me armë aktivisti i LSI-së

Një përplasje me armë është regjistruar këtë paradite në Shëngjin në ambientet e një qendre votimi. Disa persona të armatosur ende të paidentifikuar kanë qëlluar me armë në drejtim të një personi i cili dyshohet se është aktivist i Partisë Socialiste për Integrim. Dyshohet se

No Pic available
  • 2017-06-25

Të shtëna me armë jashtë QV në Shëngjin, plagoset eksponenti i LSI

Një person që pretendohet  të jetë eksponent i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Shëngjin është lënduar në një incident pranë një qendre votimi në shkollën e Shëngjinit. Gazetari i Ora News Elvis Hila raportoi live për incidentin në Shëngjin. Mësohet se i dëmtuari ësht