Rezultate te kerkimit per termin: +Konfrontimi

Meta: total 809 / total_found 809 / time 0.000 / keyword[0] konfrontimi / docs[0] 809 / hits[0] 886 /
Policia hedh gaz lotsjellës te Bregu i Lumit, banorja nga spitali: Seci dot nga këmba! (VIDEO)
  • 2019-04-09

Policia hedh gaz lotsjellës te Bregu i Lumit, banorja nga spitali: Seci dot nga këmba! (VIDEO)

Paraditen e sotme, banorët e Bregut të Lumit janë përplasur me policinë në përpjekje për të mbrojtur 38 banesat e tyre nga shembja, e cila parashikohet në projektin për ndërtimin e Bulevardit të Ri të Tiranës. Disa prej banorëve janë lënduar nga konfrontimi me policinë, e cila duk

Pasioni për llafe, pse kemi dëshirë për të bërë thashetheme?
  • 2019-03-19

Pasioni për llafe, pse kemi dëshirë për të bërë thashetheme?

Thashethemet nuk janë aq të pavlera sa i imagjinojmë. Dhe sipas shkencës, mund të zgjasin edhe jetën  Të komentosh pamjen e një aktoreje me rastin e një daljeje publike, ose prerjen e flokëve të kolegut tonë, ose edhe të hetosh të dashurën e re të shefit: ngrini dorën nëse nuk ken

Icardi bëhet i gjallë me një mesazh enigmatik!
  • 2019-02-27

Icardi bëhet i gjallë me një mesazh enigmatik!

Mauro Icardi kthehet për të dhënë mesazhin e radhës të kriptuar përmes rrjeteve sociale, pas pothuajse një jave heshtjeje. Freedom është e vetmja fjalë e postuar nga sulmuesi i Interit në Instagram dhe Facebook, me një foto të tij. Argjentinasi ka përzgjedhur jë foto, ku pozon me kap

Këto janë 6 shenjat e horoskopit me inteligjencë emocionale
  • 2019-02-21

Këto janë 6 shenjat e horoskopit me inteligjencë emocionale

Një nga cilësitë më të mira që mund të ketë dikush është inteligjenca emocionale. Është thelbësore për suksesin e marrëdhënieve personale dhe profesionale. Dhe në astrologji, ka disa shenja emocionale inteligjente të zodiakut, që janë të talentuar në këtë mënyrë. Inteligjen

Opozita në Kuvend, ish-deputeti kundër djegies së mandateve
  • 2019-02-20

Opozita në Kuvend, ish-deputeti kundër djegies së mandateve

Data 20 Shkurt 1991 ka hyrë në histori, si dita e rrëzimit të shtatores së Enver Hoxhës në qendër të Tiranës. Kanë kaluar 28 vite nga ajo ditë me një simbolikë të fortë, pasi rënia e shtatores së diktatorit komunist shihej edhe si rënia e regjimit në tërësi. Në studion e emi

BE sanksione ndaj 8 rusëve që pushtuan anijet ukrainase
  • 2019-02-18

BE sanksione ndaj 8 rusëve që pushtuan anijet ukrainase

Bashkimi Europian ka vendosur të sanksionojë tetë shtetas rusë për përgjegjësinë e tyre në incidentet në Detin e Azov nëntorin e kaluar, njoftuan disa burime evropiane për AFP. Konflikti Ukrainë-Rusi u ndez kur forcat ruse pushtuan tre anije ukrainase dhe kapën disa marinarë teksa u p

No Pic available
  • 2019-01-15

Plas sherri në PS-në e Kavajës, Elvis Rroshi rreh ish-ministrin e Ramës

Pasi zbuloi i pari dorëzimin e Klement Balilit në polici, ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një tjetër postim të bujshëm në rrjetin social Facebook, duke njoftuar se në Kavajë është rrahur ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj. Sipas Berishës, kreu i PS-së në Kavajë, Gent Daja