Rezultate te kerkimit per termin: +Kongres

Total: 5061
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.166Z

Topalli PS nje kurban kongres

Tirane 6 nentor 2011 NOA - Kurban Kongres. Keshtu e ka cilesuar kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli kongresin e Partise Socialiste. Pas viztes ne seline e komunitetit myslimane per festen e Kurban Bajramit Topalli eshte pyetur nga mediat pet kongresin socialist i cili u mbajt te shtune

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.085Z

Merkel, fjalim historik në Kongres

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, po zhvillon një vizitë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe me këtë rast ka mbajtur një fjalim historik në Kongres. Para fjalës në Kongres, ajo është takuar edhe me Presidentin Obama, të cilit i ka shprehur mirënjohjen e popullit të saj për ndih

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.705Z

Kongres i gjinekologeve

Dhjetra mjeke gjinekologë, obstetër dhe pediatër neonatale nga Italia, Kosova dhe Shqipëria janë mbledhur në  këtë Kongres të përbashkët për të ndarë eksperiencat, por edhe problemet me të cilat po përballet vite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.377Z

PBDNJ, kongres per analizen e 28 qershorit

Kryetari i Partise Bashkimi per te Drejtat e Njeriut, Vangjel Dule, njoftoi dje mbajtjen e Kongresit te partise qe drejton me 19 dhjetor . Dule beri te ditur se ne Kongres do te behet nje analize e detajuar e zgjedhjeve te pergjithshme te 28 qershorit pas se ciles do te hapet edhe procesi per zgjedh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.337Z

Milo, sot percakton koalicionet, ne Kongres pershendet Rama

Partia Demokracia Sociale e drejtuar nga Paskal Milo do te zhvilloje diten e sotme kongresin e saj elektoral. Ne Kongres, pervec fjales se kryetarit Paskal Milo, do te miratohet lista e 140 kandidateve per deputet te zgjedhjeve te 28 qershorit. Njeheresh do te percaktohet zyrtarisht pozicionimi i ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.859Z

Republikanët në Kongres

Kjo është java kur në Uashington bëhet kalimi i pushtetit, ndërsa republikanët marrin kontrollin e Senatit kur të mblidhet Kongresi i ri. Me shumicën në të dy dhomat e legjislativit, republikanët përballen me një mision të dyfishtë: të respektojnë bindjet e tyre, ndërsa bashkëpun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.872Z

Blushi: Në Kongres do kem platformë

"S'mund të ketë parti pa zgjedhje. Ka arsye që të ketë më shumë se një kandidat në Kongres"

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama