Rezultate te kerkimit per termin: +Kongreseve

Total: 3488
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.037Z

FOTOT/ Hapet rruga te Pallati i Kongreseve në Tiranë

Kështu ecën para Tirana! Jemi thuajse gati tek rruga e Pallatit të Kongreseve, punë ditësh çlirohet trafiku në bulevard! Shumë faleminderit për durimin!. Kështu shkruan kryebashkiaku Erion Veliaj. Ai ka postuar disa foto nga rruga e re.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.951Z

Pallati i Kongreseve, 6 mijë dollarë dita

Ndër objektet shtetërore që do të jepen me qira në bazë të konkurrimit do të jetë edhe Pallati i Kongreseve, e cila në shumë raste përdoret për panaire, konferenca dhe aktivitete kulturore. Qiraja për këtë ambient varion në bazë të hapësirës, afatit dhe ofertës. Kështu për ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.565Z

FOTO/Shkolla e policisë 10 mijëaplikantë në Pallatin e Kongreseve

Të tjera rreth shkrimit LIVE TV/Nga Pallati i Kongreseve TIRANË - Pallati i Kongreseve priti sot 10 600 aplikantë për shkollën bazë të Policisë.Paraditen e sotme kandidatët, nga të gjitha qarqet janë thirrur në Pallatin e Kongreseve pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.697Z

FOTOLAJM/Shkolla e policisë,10 mijëaplikantë në Pallatin e Kongreseve

Të tjera rreth shkrimit LIVE TV/Nga Pallati i Kongreseve TIRANË - Pallati i Kongreseve priti sot 10 600 aplikantë për shkollën bazë të Policisë.Paraditen e sotme kandidatët, nga të gjitha qarqet janë thirrur në Pallatin e Kongreseve pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.646Z

"Zjarri i Anadollit" ndez publikun e "Kongreseve"

Kane prekur edhe magjine e rekordeve Gines, ndersa mbremjen e 1 qershorit, grupi me i mire i kercimit folklorik ne bote eshte ngjitur ne Pallatin e Kongreseve ne Tirane. Duke shenuar ne kete menyre super suksesin e radhes ne skenen shqiptare, e cila i mirepriti se tepermi. Salla ishte e tejmbushur,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.927Z

Rama dhe Basha në Pallatin e Kongreseve për të detajuar marrëveshjen

Pas arritjes së marrëveshjes së një nate më parë, kryeministri Edi Rama dhe kryeopozitari Lulzim Basha po zhvillojnë sot një tjetër takim për të përcaktuar detajet e paktit të arritur. Takimi po zhvillohet në Pallatin e Kongreseve. Rama dhe Basha në Pallatin e Kongreseve për të deta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.108Z

Adi Krasta në Pallatin e Kongreseve: Duam rotacion politik

Share Adi Krasta përuron erën e show-t politik në Shqipëri; dhe tok me të, dhe erën e showman-it të rreshtuar e të angazhuar. E ka bërë në sallën e Pallatit të Kongreseve, nga skena e të cilit është dëgjuar për herë të parë të flitet kundër pushtetit. N

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama