Rezultate te kerkimit per termin: +Konkretisht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.160Z

PDR: Kufizimi i imunitetit, të nisë puna konkretisht

Heqja e imunitetit të deputetëve është kthyer në një temë kryesore në debatin politik. Në deklaratat mediatike, si drejtuesit e lartë të PD-së, ashtu edhe të PS-së, kanë pranuar se heqja e imunitetit është një hap pozitiv dhe duhet të realizohet sa më shpejt. Ky debat po zgjat p�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.215Z

BE-ja mobilizohet për të taksuar konkretisht bankat

Nga Express më 28 shtator 2011 në ora 21:00 Më në fund, BE-ja mobilizohet për të taksuar konkretisht bankat, një hap ky i rëndësishëm ndaj krizës ekonomike aktuale. KE-ja ka propozuar një taksë për të gjitha transaksionet financiare midis institucioneve europiane, kur të paktën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.218Z

BE-ja mobilizohet per te taksuar konkretisht bankat

Më në fund, BE-ja mobilizohet për të taksuar konkretisht bankat, një hap ky i rëndësishëm ndaj krizës ekonomike aktuale. KE-ja ka propozuar një taksë për të gjitha transaksionet financiare midis institucioneve europiane, kur të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.179Z

Ruci nuk iu pergjigj konkretisht fteses se Berishes ne Kuvend

Në kundërpërgjigje të ftesës së bërë nga kryeministri për një rezolutë mbi integrimin, kreu i deputetëve socialistë Gramoz Ruçi, nuk iu përgjigj konkretisht asaj. Por konfirmoi qëndrimin e kryesocialistit Edi Rama p&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.580Z

Lohan: BE do te ndihmoje konkretisht per rimekembjen e Shkodres

Kete jave qeveria e Tiranes fillon demshperblimin e familjeve dhe te bizneseve te demtuara nga permbytjet ne Shkoder. Faza e emergjences eshte duke i lene vendin asaj te rehabilitimit. A do te vazhdoje ndihma e BE edhe ne kete faze? Helmuth Lohan: Solidariteti i BE-se nuk do te ndaloje tani. Pas per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.382Z

fare do te thote rezoluta e re konkretisht per Kosoven

Deutsche Welle Asambleja e Pergjithshme e Kombeve te Bashkuara aprovoi dje nje rezolute te re per Kosoven. Ju keni ne dore tekstin e kesaj rezolute. Si e interpretoni ate Prof. Dr. Ulrich Karpen Sic pritej Asambleja e Pergjithshme e Kombeve te Bashkuara njohu vendimin e marre nga Gjykata Nderko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama