Rezultate te kerkimit per termin: +Konservatorin +Shtetror

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] konservatorin / docs[0] 510 / hits[0] 648 / keyword[1] shtetror / docs[1] 392 / hits[1] 550 /
No Pic available
  • 2010-07-13

Ciko me Yll të Artë

Titull akademik ndërkombëtar për Mjeshtrin Zhani Ciko për aftësitë e tij profesionale dhe humane Accademia Imperialis i ka akorduar Mjeshtrit Zhani Ciko “Yllin e Art Akademik Ndrkombtar” me regjistrimin n Librin e Art t Akademikve t Mdhenj. N pergamenn e cila sh