Rezultate te kerkimit per termin: +Konsullatn +Shqiptare

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] konsullatn / docs[0] 2 / hits[0] 2 / keyword[1] shqiptare / docs[1] 238146 / hits[1] 466797 /
No Pic available
  • 2010-06-17

Komisioni i Jashtëm, Isufi, ambasadore në Sllovaki

Komisioni pr Politikn e Jashtme sht njohur dje me kandidaturn e propozuar nga Ministria e Punve t Jashtme pr t prfaqsuar vendin ton n Sllovaki. Prfaqsuesi i ksaj ministrie ka miratuar Edlira Isufin si kandidaten pr kt post. M tej, komisioni sht njohur dhe me prioritetet q do t ke

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama