Rezultate te kerkimit per termin: +Konsullatn

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] konsullatn / docs[0] 2 / hits[0] 2 /
No Pic available
  • 2010-06-17

Komisioni i Jashtëm, Isufi, ambasadore në Sllovaki

Komisioni pr Politikn e Jashtme sht njohur dje me kandidaturn e propozuar nga Ministria e Punve t Jashtme pr t prfaqsuar vendin ton n Sllovaki. Prfaqsuesi i ksaj ministrie ka miratuar Edlira Isufin si kandidaten pr kt post. M tej, komisioni sht njohur dhe me prioritetet q do t ke

No Pic available
  • 2010-01-19

Shqipëria, tërheqëse për biznesin italian

Nj italian n Vlor sht si t thuash, nj mik i shtpis. Ndrsa biznesi italian mban peshn kryesore t investimeve t huaja n qytetin bregdetar. Nj ndrthurje kjo q ka ndikuar gjithnj e m shum n trheqjen e investitorve prtej detit. Vitorio Gianneta ka 20 vjet q drejton fabrikn e tij t konfeksioneve, rrfen se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama