Rezultate te kerkimit per termin: +Konsultime

Total: 2758
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.195Z

Berisha, konsultime me Topallin në Razëm!?

Share Kryeministri Berisha duket se ka zhvilluar një seancë të vështirë bisedimesh me Jozefina Topallin dje në periferi të Shkodrës, në hotelin e Razmës. Berisha është parë të hyjë në Shkodër dhe të marrë rrugën e Razmës rreth orës 20:00, ndërsa burime nga hoteli bënë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.459Z

NATO synon konsultime me aleatët

NATO duhet të zhvillojë marrëdhënie më të ngushta me Kinën, Indinë, Pakistanin dhe Rusinë dhe të konsultohet me këto shtete për konfliktin në Afganistan dhe për çështjet tjera të sigurisë, ka deklaruar sot Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Anders Fogh Rasmussen. Ai shtoi se që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.314Z

Konsultime diplomatike Shqipëri-Hungari

Delegacioni hungarez kryesohej nga dhe Sekretari i Shtetit të MPJ të Hungarisë, Jenö Faller. Gjatë takimi janë zhvilluar konsultime diplomatike mes delegacioneve përkatëse. Të dy palët vlerësuan nivelin shumë të mirë të marrëdhënieve dypalëshe dhe ranë dakord për thellimin dhe zg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.969Z

Provimet, dy jave konsultime

Udhezimi i Ministrise se Arsimit ka parashikuar harkun kohor 2-7 qershor, kohe kur te gjitha shkollat duhet te zhvillojne konsultime me te gjithe nxenesit per dy provimet e detyruara. Ndersa, per sa u perket provimeve me zgjedhje, udhezimi parashikon qe konsultimet e grupuara sipas lendeve me nxenes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.151Z

"Konsultime falas per nxenesit"

Udhezimi i Ministrise se Arsimit ka parashikuar harkun kohor 2-7 qershor, kohe kur te gjitha shkollat duhet te zhvillojne konsultime me te gjithe nxenesit per dy provimet e detyruara. Ndersa per sa u perket provimeve me zgjedhje, udhezimi parashikon qe konsultimet e grupuara sipas lendeve me nxenesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.838Z

OSBE-ja kërkon konsultime për ligjin e ri të medias

OSBE-ja kërkon më shumë konsultime për hartimin e projektligjit të medias në Shqipëri. Miklos Harasti, përfaqësuesi i OSBE-së për Lirinë e Medias, mirëpriti vendimin e autoriteteve shqiptare për të shtyrë miratimin e ligjit të ri për Radion dhe Televizionin, si dhe i kërkoi qeveri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.149Z

Matura Shtetërore, një javë konsultime për Letërsinë e Matematikën

Të gjithë maturantët e këtij viti do të kenë një javë konsultime të lira me mësuesit e tyre për t‘u parapërgatitur për dy provimet e lirimit, atë të lëndës së Gjuhës e Letërsisë, por edhe të Matematikës. Përfaqësues të Ministrisë së Arsimit konfirmojnë faktin se për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama