Rezultate te kerkimit per termin: +Kontrata

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.254Z

Yjet pa kontrata

Pa përfunduar mirë afati kalimtar i janarit, ku pati disa transferime të bujshme, klubet kanë filluar të mendojnë për përforcimet e tyre eventuale të verës. Janë shumë futbollistë të njohur që gjatë verës do të jenë të lirë, pasi u përfundon kontrata me klubet e tyre aktuale. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.493Z

Zbulohet kontrata

Qeveria e Kosovës, sipas kontratës për autostradën Vërmicë-Besi, obligohet për secilin veprim të kompanisë ndërtuese Bechtel-Enka, duke filluar nga pagesa për sjelljen e mjeteve të punës, për ekspertë, e deri te pagesa me çmim të dyfishtë për materialin. Kostoja do të variojë va

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.387Z

Doganat, përfundon kontrata me Crown Agents

Ministria e Financave njoftoi përfundimin e kontratës së bashkëpunimit me kompaninë Crown Agent. Në njoftimin për shtyp ministria e Financave ju përgjigjet edhe akuzave të ngritura se kontrata e bashkëpunimit ka dështuar sa i takon angazhimit të kompanisë për mbledhjen e të ardhurave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.796Z

Miratohet kontrata me Crown Agent për doganat

Komisioni i Integrimit ka miratuar vetëm me votat e shumicës projektligjin për asistencës së shërbimit doganor me kompaninë Crown Agent. Mbledhja e komisionit u shoqërua me debate mes mazhorancës dhe opozitës ku kjo e fundit është shprehur kundër miratimit të kontratës me Crown Agent

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.647Z

Kontrata e dëmshme

Korporata Energjetike e Kosovës edhe pas shumë vjetësh nuk e sheh të arsyeshme ti bëjë publike kushtet e kontratës që ka me ndërmarrjen Ferronikeli. Sipas gjendjes së para katër vjetëve në tregun e energjisë, blerësi Alferon kishte arritur të kontraktoj furnizim afatgjatë me rrymë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.534Z

Ujësjellësi, kontrata dhe libreza të reja

Nis procesi i formalizimit të të gjithë abonentëve të ujit të pijshëm për qytetin e Fierit. Sipas drejtorit të Ndërmarrjes Ujësjellës-Kanalizime, Agim Plepi, zbatimi i këtij procesi kupton pajisjen me kontrata e libreza të reja të pagimit të faturave të konsumit për të gjithë abo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.806Z

Halimi Problemi i rilindjes kontrata me krimin

brbrProblemi i rilindjes eshte kontrata me krimin Ne nje reagim ne rrjetin social facebook Eduard Halimi shkruan se kontrata me krimin qe beri Rama ne 23 qershor eshte kontrata me e keqe me vrastare qe mund te beje politika Sipas tij eshte vrastare per ekonomine vrastare e shtetit ligjor dhe demokr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama