Rezultate te kerkimit per termin: +Kontrolli

Meta: total 1000 / total_found 21700 / time 0.010 / keyword[0] kontrolli / docs[0] 21700 / hits[0] 27136 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Korçë, vetëvritet polici me armën e shërbimit jashtë qendrës së votimit

Një efektiv policie i caktuar për të ruajtur një qendër votimi në Dishnicë të Korçës ka vrarë veten me armën e  shërbimit. Inspektori Ameli Vila, 50-vjeçar nga  Maliqi ishte caktuar në qendrën e votimit 3733 në një shkollë 9-vjeçare në Dishnicë. Ngjarja ka ndodhur pasi gjatë

No Pic available
  • 2017-06-25

Në Shkodër PSD shpërndan ushqime në këmbim të votës, në Elbasan zbulohet skemë fotografimi vote

Policia e Shkodrës çon në Prokurori kryetarin e Partisë Social Demokrate për qarkun Shkodër Përparim Zeqir Raboshta. Përparimi kryetari Partisë Social Demokrate për qarkun Shkodër, sepse, në lagjen Liria, te zyra e Partisë Social Demokrate, po shpërndanin 70 pako në qese plasmasi, me

No Pic available
  • 2017-06-24

Në makinën e doganierit të Shkodrës çanta e zezë me para e listë votuesish

Policia e Shkodrës jep detaje për arrestimin e doganierit në Shkodër: Sot, Policia e Shkodrës mori informacion në rrugë operative se në fshatin Kullaj dhe Ura e Mesit disa persona me një automjet tip Hunday me targa AA 797 MK dyshohej se kishin një listë votuesish dhe sasi të konsiderues

No Pic available
  • 2017-06-24

Shkodër, PSD shpërndan pako me ushqime në këmbim të votës

Policia e Shkodrës çon në Prokurori kryetarin e Partisë Social Demokrate për qarkun Shkodër Përparim Zeqir Raboshta. “Përparimi kryetari Partisë Social Demokrate për qarkun Shkodër, sepse, në lagjen “Liria”, te zyra e Partisë Social Demokrate, po shpërndanin 70 pako n

Atentat në Pakistan, të paktën 5 të vdekur dhe 14 të plagosur
  • 2017-06-23

Atentat në Pakistan, të paktën 5 të vdekur dhe 14 të plagosur

Janë të paktën 5 të vdekur dhe 14 të plagosur gjatë shpërthimit të një bombe në Quetta, Pakistan. Sipas autoriteteve, shpërthimi ka ndodhur në një pikë kontrolli në afërsi të stacionit kryesor të policisë së qytetit. Atentati është konfirmuar nga një zëdhënës i qeverisë s

No Pic available
  • 2017-06-22

Sekuestrohen 1.5 ton kokainë në një plazh të Francës

Një sasi prej 1.5 ton kokainë u sekuestruar në një plazh në jugperëndim të Francës, ndërsa 11 persona janë arrestuar mes tyre shtatë janë shtetas grekë. Droga u zbulua nga xhandarmëria franceze gjatë një operacioni shpëtimi të një varke me pasagjerë, të cilët ishin në rrezik.

Veliaj: Basha nuk dha çekun për bebet, tani pretendon të ushqejë shqiptarët
  • 2017-06-22

Veliaj: Basha nuk dha çekun për bebet, tani pretendon të ushqejë shqiptarët

  Në analizën 2-vjeçare të punës, Veliaj tha se në 800 ditë të administratës së Bashkisë, janë realizuar 800 punë publike konkrete për qytetin. Këto 2 vjet, në Bashkinë e Tiranës kemi një moto: Nuk perëndon dielli në Tiranë pa bërë një punë konkrete. Deri më sot kemi