Rezultate te kerkimit per termin: +Kontrolli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.275Z

Kontrolli parlamentar ne SHISH

Kontrolli parlamentar i Shërbimit Informativ Shtetëror ka filluar pa pjesëmarrjen e deputetëve të Partisë Demokratike. Mëngjesin e së hënës, tre deputetët e mazhorancës janë paraqitur sipas vendimit të Komisonit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.604Z

Kontrolli i kompanive te naftes

var fbShare url httpvizionplusalkontrolli-i-kompanive-te-naftessize smallbrbrKontrolli fiskal i kompanive te hidrokarbureve ka perplasur kreun e financave Arben Ahmetaj dhe kryetarin e komisionit te ekonomise Erjon Brace Ky i fundit e ka konsideruar nje ngerc ligjor faktin qe kompanite qe prodhoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.851Z

Qendër kontrolli për trafikun

26/05/2005  Tiranë, vendosen semaforë në 43 kryqëzime, së shpejti do të vihen dhe 10 të tjerë Në Tiranë janë 43 kryqëzime me semaforë, ndërkohë që ky numër do të shkojë në 53. Dhe më e rëndësishmja, do të nisë puna për krijimin e qendrës së kontrollit të trafik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.876Z

Kontrolli parlamentar i SHISH-it

Ngritja e nje grupi kontrolli per te marre informacion nga sherbimet sekrete eshte per opoziten vetem nje perpjekje per te kontrolluar politikisht institucionet e shtetit Kreu i grupit parlamentar Demokrat Edi Paloka deklaron se shumices i mungon dhe fantazia pasi po perdor kunder Visho Ajazit te nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.189Z

Kontrolli, në "sitë" 170 shkolla private në Tiranë

TIRANE-Inspektorati Shtetëror i Arsimit ka nisur kontrollin në të gjitha shkollat jopublike të arsimit parauniversitar në Tiranë, të sistemit me kohë të plotë. Pas mbylljes së inspektimeve të shkollave me kohë të pjesshme, ku dhe u rekomandua mbyllja e 12 prej tyre, kreu i ISHA, Bashki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.099Z

Qendër e re kontrolli për automjete

Qendra e re e kontrollit teknik te detyrueshem per aumjetet rrugore ne Tirane po shkon drejt perfundimit. Ministri i transportit Sokol Olldashi ka inspektuar punimet ne Preze te Tiranes. I gjithe investimi i kompanise koncensionare kap vleren e 3 milione dollareve dhe jane parashikuar te ngrihen gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.369Z

Kontrolli i rrugoreve, zbulon arsenalin e fishekeve

BERAT - Nje kontroll i rastesishem i policise rrugore ka zbuluar nje arsenal fishekesh ne nje fshat te rrethit te Beratit. Pak me vone policia ka arrestuar drejtuesin e mjetit, Erjon Hoxha 29 vjec, qe po i transportonte. Ne fillim policia ka bllokuar 32 fisheke, por sasia tjeter me e madhe i eshte b

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama