Rezultate te kerkimit per termin: +Kors

Meta: total 160 / total_found 160 / time 0.000 / keyword[0] kors / docs[0] 160 / hits[0] 266 /
No Pic available
  • 2017-09-28

Kryeministri i Japonisë shpërndan parlamentin

Kryeministri i Japonisë, Shinzo Abe, shpërndau Dhomën e Ulët të Parlamentit, përpara zgjedhjeve të parakohshme. Zgjedhjet, të shpallura të hënën, një vit para kohe, do të mbahen më 22 tetor. Abe kërkon mandat të ri në kohën e krizës së vazhdueshme bërthamore të Korsë së Veriu

Zgjedhjet e parakohshme në Japoni, kryeministri shpërndan Parlamentin
  • 2017-09-28

Zgjedhjet e parakohshme në Japoni, kryeministri shpërndan Parlamentin

AppleMark Kryeministri i Japonisë, Shinzo Abe, shpërndau Dhomën e Ulët të Parlamentit, përpara zgjedhjeve të parakohshme. Zgjedhjet, të shpallura të hënën, një vit para kohe, do të mbahen më 22 tetor. Abe kërkon mandat të ri në kohën e krizës së vazhdueshme bërthamore të Korsë

No Pic available
  • 2017-09-25

Vajza më e bukur në botë mahnit në Javën e Modës në Milano

Pasi u etiketua ‘vajza më e bukur në botë’, modelja franceze Thylane Blondeau po shfaqet në Javën e Modës këtë muaj, pasi deri më tani ajo është ulur vetëm në audiencë.Të shtunën në mbrëmje, 16-vjeçarja sfiloi në prezantimin e koleksionit  Pranverë 2018 për Dol

Armina Mevlani, dëshirat janë mikeshat më të mira të vajzave
  • 2017-06-05

Armina Mevlani, dëshirat janë mikeshat më të mira të vajzave

Kur ishte e vogël, ëndërronte të shkonte në Disneyland. Dhe kjo ëndërr iu realizua falë një konkursi talentesh në shkollë ku fitoi çmimin e parë së bashku me udhëtimin për në vendin e përrallave. Tashmë që u rrit, jeta e saj vazhdon të duket si një përrallë e Disney

Takat tradhtojnë modelen Bella Hadid
  • 2016-09-15

Takat tradhtojnë modelen Bella Hadid

Sa janë të bukura, janë edhe po aq të rrezikshme. Takat mund të tradhtojnë në cdo moment, madje ato kanë tradhtuar edhe supermodelet me të bukura në botë. Kështu ka ndodhur edhe me modelen më të paguar në botë, Bella Hadid, e cila është rrëzuar ndërsa ishte duke sfiluar për Mich

VIDEO/ Modelja më e mirë e vitit lë nam në pasarelë
  • 2016-09-15

VIDEO/ Modelja më e mirë e vitit lë nam në pasarelë

Ajo u shpall modelja më e mirë e vitit por i ka ndodhur një incident amatoresk teksa ecte në pasarelë. Bella Hadid është rrëzuar gjatë New York Fashion Week. Ajo ishte ftuar nga stilisti i njohur Michael Kors.

No Pic available
  • 2016-09-14

FOTOT/ Manhatan, jeta e re e World Trade Center

Hotele, restorante, atraksione dhe transporte avangarde, kanë rikthyer vlerën e lagjes më të famshme, 15 vjet pas tragjedisë së 11 shtatorit. Thuajse 15 vjet pas atentateve të 11 shtatorit 2011, në vendin e tragjedisë, ka lindur një Lower Manhattan plotësisht i shndërruar. Në vitet e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama