Rezultate te kerkimit per termin: +Korabit

Total: 289
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.657Z

Humbasin dy turistë të huaj në malin e Korabit

Një turist çek dhe një francez kanë humbur në malin e Korabit, ndërsa nuk dihet asgjë rreth fatit të tyre. Policia ka nisur kërkimet për gjetjen e turistëve, të cilët kanë humbur kontaktet që prej ditës së djeshme. Turistët janë parë për herë të fundit në fshatin Radomirë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:42.606Z

Gjenden dy turistët e huaj që kishin humbur në malin e Korabit

Dy turistë të huaj, një çek dhe një kanadez, që kishin humbur kontaktet që prej mbrëmjes së djeshme në malin e Korabit në Peshkopim janë gjetur nga policia dhe qytetarët. Forcat e policisë së Dibrës kishin nisur kërkimet që dje. Këta të fundit kishin GPS me vete, por autoritetet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.018Z

Portieri akrobat i Korabit

0 brbr brbrPortieri i ekipit te futbollit Korabi Mani Livani po terheq gjithnje e me shume vemendjen me s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.108Z

Dy turistët tregojnë aventurën në malin e Korabit kur policia i kërkonte

Dy turistë të huaj, një francezë dhe një cek janë gjetur në Malin e Korabit, 15 orë pasi ishin deklaruar të humbur. Policia e Dibrës ishte njoftuar nga pronari i bujtinës ku jetonin turistët, për moskthimin e tyre. Dy vizitorët e alpeve shqiptare, u gjetën të strehuar në një guvë,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.213Z

Ujëmbledhësi i Korabit lë pa ujëhidrocentralet shqiptare

DIBËR E MADHE - Banoret e Dibres se Madhe jane ngritur ne proteste kunder vendimit te qeverise maqedonase dhe koorporates energjitike te ketij vendi per ndertimin e e ujembledhesit te ujit te bjeshkeve te Korabit ne trekendeshin kufitar.Protesta e paralajmeruar kërkon qe te mos zbatohet ky

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.548Z

FOTO/ Pas rrahjes së gazetarit kërcënohet edhe Presidenti i Korabit

Presidenti i Korabit, Femi Meziu është kërcënuar nëpër rrjete sociale pas incidentit të shëmtuar të ndodhur në ndeshjen Korabi-Kastrioti. Dhuna shpërtheu në ndeshje, ku tifozë të Korabit hynë në fushë duke sulmuar lojtarët dhe tifozerinë mike pas 90 minutave tension dhe fyerj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.054Z

Licencimi i stadiumit, shpresa e fundit e Korabit

Në përfundim të javës së 21-të të Kategorisë Superiore, është krijuar bindja se ky sezon ka zgjidhur të paktën një enigmë, që i pëket garës për mbijetesë. Korabi, me humbjen e fundit ndaj Luftëtarit në Gjirokastër, me të drejtë konsiderohet skuadra e parë që ka prenotuar bi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama