Rezultate te kerkimit per termin: +Koridhalos

Meta: total 162 / total_found 162 / time 0.000 / keyword[0] koridhalos / docs[0] 162 / hits[0] 260 /
Greqi, sulmohet barbarisht i burgosuri shqiptar në Koridhalos
  • 2019-04-11

Greqi, sulmohet barbarisht i burgosuri shqiptar në Koridhalos

Një tjetër shqiptar ka mbetur i plagosur sot në burgun e Koridhalos në Greqi, duke shënuar një tjetër incident të rëndë në këtë burg, i njohur për vrasjet e shumta të shqiptarëve. Mediat greke shkruajnë se incidenti ka ndodhur sot në mëngjes në krahun D, të burgut dhe i plagosur

No Pic available
  • 2019-04-10

Thika e grushte, shqiptarët sërish protagonist në burgjet greke rrahin arabët

Shqiptarët nuk kanë të ndalur. Pas vrasjeve mes njëri-tjetrit në burgun famëkeq të Koridhalos në Greqi, bandat shqiptare vazhdojnë përleshjet e tyre të përgjakshme me grupet e tjera pas hekurave në burgjet e Athinës. Mësohet se një grindje verbale midis një shqiptari dhe një arabi

Vogëlushi im, ja kush është e dashura-avokate e bosit shqiptar të mafias në burgun e Koridhalos
  • 2019-04-05

Vogëlushi im, ja kush është e dashura-avokate e bosit shqiptar të mafias në burgun e Koridhalos

Pas publikimit të lajmit se autoritetet greke kanë arrestuar një avokate 45-vjeçare, pasi akuzohet se ndihmonte një shqiptar, të etiketuar si bosi i mafias shqiptare në burgun famëkeq të Koridhalos në Athinë, mediat greke kanë zbuluar edhe fotot e saj. Avokatja është një bionde simpat

No Pic available
  • 2019-04-02

Burgjet greke si thertore për shqiptarët

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka reaguar pas publikimit të pamjeve dramatike të vrasjes së shqiptarit Albert Bako në burgun e sigurisë së lartë në Koridhalos të Greqisë. Duke e dënuar vrasjen e shqiptarit të radhës në burgjet greke, Berisha u bën thirrje organizatave ndërkombëtare

No Pic available
  • 2019-04-01

Çfarë po ndodh me shqiptarët në Greqi? Mafia e burgut planifikonte vrasjen e dy personave në gjyq

Mediat greke kanë zbardhur një ngjarje të rëndë kriminale që është parandaluar nga autoritetet. Është fjala për mafien e burgut të Koridhalos, ku vuajnë dënimin shumë të burgosur shqiptarë. Sipas televizionit grek Open, kreu i mafies së burgut të Koridhalos, që thuhet se është

Përgjaket burgu grek! Sherr me thika shqiptarë-gjeorgjianë, ka viktima
  • 2019-03-07

Përgjaket burgu grek! Sherr me thika shqiptarë-gjeorgjianë, ka viktima

Një sherr i dhunshëm është regjistruar sot në mbrëmje në burgun famëkeq grek të Koridhalos. Përplasja ka ndodhur në spitalin psikiatrik të burgut midis të dënuarve shqiptarë dhe të burgosurve rusisht-folës nga Gjeorgjia dhe Armenia. Në sherrin që zgjati rreth 5 minuta janë përdo

No Pic available
  • 2019-02-15

Telefonat e shqiptarit nga burgu: Merre ..X.. dhe thuaji do ta rrjep si pulë!

Foto ilustruese Shtypi grek ka publikuar disa përgjime të mafies shqiptaro-greke që vepronte brenda burgut të Koridhalos. Autoritetet kishin regjistruar përgjime telefonike të anëtarëve të bandës që ndodheshin brenda burgut, prej të cilave zbuluan përfshirjen e tyre në shumë aktivitet