Rezultate te kerkimit per termin: +Korporatn +Elektroenergjetike +Shqiptare

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] korporatn / docs[0] 9 / hits[0] 9 / keyword[1] elektroenergjetike / docs[1] 1212 / hits[1] 1443 / keyword[2] shqiptare / docs[2] 232587 / hits[2] 457045 /
No Pic available
  • 2010-04-06

KESH rrit prodhimin dhe arkëtimet nga eksporti

Situata e favorshme hidrike dhe menaxhimi i mir i saj nga ana e Korporats Elektroenergjetike Shqiptare, ka mundsuar rritjen e eksportit t energjis gjat 3 muajve t par t vitit dhe si pasoj, rritjen e t ardhurave financiare pr korporatn. Drejtori i KESH, ka lajmruar se gjat periudhs 3-mujore sht arrit