Rezultate te kerkimit per termin: +Korrespondenca

Total: 513
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.654Z

Masakra e Tivarit zbulohet korrespondenca qeveritare

09-10-2010 / Gazeta 55 Enver Hoxha eshte informuar nga Ramiz Alia dhe Haxhi Lleshi per ngjarjen makabreKomisioni hetimor parlamentar per masakren e Tivarit ka zbardhur disa fakte tronditese te perfshirjes se krereve me te larte te shtetit ne ngjarjen makabre te afro 60 viteve me pare. Implikim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.804Z

Komisioni i Hetimit per Masakren e Tivarit - zbardhet korrespondenca qeveritare

10-10-2010 / Gazeta 55 Enver Hoxha eshte informuar nga Ramiz Alia dhe Haxhi Lleshi per ngjarjen makabre qe u mori jeten 5 mije shqiptareve te KosovesKomisioni hetimor parlamentar per masakren e Tivarit ka zbardhur disa fakte tronditese te perfshirjes se krereve me te larte te shtetit ne ngjarj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.872Z

Parku i lojërave te liqeni, zbulohet korrespondenca me OKB që rrëzoi kërkesën e Nishanit

Kombet e Bashkuara rrëzojnë pretendimin e Presidentit Bujar Nishani për çështjen e parkut të lojërave tek liqeni. Në përgjigje të shkresës së Bujar Nishanit, OKB ka theksuar se vetëm kur të jenë ezauruar të gjitha shkallët në gjykatat shqiptare, vetëm atëherë kjo çështje mund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.302Z

Korrespondenca me ALUIZNI-n

DPH ka mbajtur korrespondencë të rregullt zyrtare me ALUIZNI-n në Durrës dhe Tiranë, me anë të të cilave iu kërkon atyre që të mos përfshijnë në procesin e legalizimit banesat e ndërtuara pa leje pranë hekurudhës. Kjo kërkesë adresohet për shkak se jeta e banorëve është në rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.606Z

Fisheket korrespondenca Polican-Zvicer

Emisioni “Fiks Fare” trajtoi në puntatën e së hënës korrespondencën e drejtorit të kombinatit të Poliçanit me përfaqësuesin e një kompanie zvicerane, e liçensuar për tregtimin e armëve. Në k&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.982Z

Anëtarësimi në NATO, Posta emeton pullat e reja

Anëtarësimi në NATO ka frymëzuar Postën Shqiptare të emetojë dhe të nxjerrë në qarkullim pulla postare, në kuadër të kësaj ceremonie. Sondazhet ishin tregues i qartë, se mbi 94 për qind e shqiptarëve e dëshironin NATO-n dhe për ta familjarizuar këtë eveniment, Posta Shqiptare ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.214Z

Korrespondenca, ndryshon njohja e defteses

Sado reforma qe te ndermerren per rritjen e nivelit te shkollave me kohe te shkurtuar, duket se eshte ende shume heret qe deftesat te jene te baras vlefshme. Eshte ky shkaku qe drejtoret e shkollave te ketij lloji kane propozuar ekuivalentim deftesash me shkollat me kohe te plote, sipas niveleve te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama