Rezultate te kerkimit per termin: +Korrik

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.884Z

Korrik, bankat përmirësojnë rezultatin

Sistemi bankar ka përmirësuar rezultatin financiar gjatë muajit korrik. Sipas të dhënave të pa audituara, të publikuara nga Shoqata Shqiptare e Bankave, për shtatë muajt e parë të vitit bankat fituan 2 miliardë lekë, me një rritje prej 82 %, krahasuar me rezultatin e 6-mujorit. Megjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.413Z

9 korrik 2008

  Komisioni për Veprimtaritë Prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin zhvillon takim me përfaqësues të Ministrisë së Punës   Komisioni për Veprimtaritë Prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin, në mbledhjen e datës 9 korrik 2008, zhvilloi një takim me përfaqësuesit e Ministrisë së Pun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.628Z

Korrik, nafta rrit cmimet

Rritja e cmimit te karburanteve ndikoi ne rritjen e indeksit te cmimeve gjate muajit korrik. Ne kete muaj, indeksi i nengrupit "transport", shenoi nje rritje prej 1.8%, me nje ndikim prej 0.1% ne totalin e ndryshimit mujor, bene te ditur dje burime zyrtare te INSTAT-it. Sipas tyre, gjate muajit korr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.035Z

Martohen në korrik

Nga Express më 30 maj 2011 në ora 09:03 Meg Ryan dhe John Mellencamp po planifikojnë që të martohen në korrik – edhe pse rokeri ende është nën kurorë. Çifti të cilët filluan lidhjen në fillim të vitit, kohëve të fundit kanë treguar për planet e tyre të martesës dhe pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.884Z

Vera sjell nje korrik pervelues

Vera e ketij viti do te jete e nxehte, me mot te kthjellet dhe me temperaturat me te larta te regjistruara keto vitet e fundit ne Shqiperi.  Sipas nje rezymeje paraprake qe kane bere sinoptikanet e institutit te parashikimeve “Meteoalb” rezulton se vera e ketij viti do te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.424Z

Qeveria, valë huamarrjeje në korrik

    Sipas kalendarit të emetimeve të borxhit, financat planifikojnë të tërheqin nga tregu 55.1 miliardë lekë në korrik   Interesat e bonove të thesarit që emetohen nga Banka e Shqipërisë për llogari të qeverisë, pësuan një rritje graduale gjatë muajit të fundit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.755Z

Në Korrik me album të ri

Jay-Z ka zbuluar se albumi i tij i ri “Magna Carta Holy Grail”, do të lansohet më 4 Korrik, falë një marrëveshje të veçantë me kompaninë Samsung. Reperi ka zbuluar lajmin gjatë një video-reklame tre minutëshe për Samsung, e cila u lansua mbrëmë në televizionet amerikane

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama