Rezultate te kerkimit per termin: +Korriku

Total: 3530
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.480Z

Rritet paga minimale nga 1 korriku

Nga 1 korriku i këtij viti paga minimale e punonjësve si në sektorin publik dhe në atë privat do të rritet. Qeveria shqiptare, si çdo vit, ka hartuar projektvendimin për rritjen e pagës minimale, që pritet të bëhet efektive që në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.554Z

Korriku, bilanc lufte

Vetëm për një muaj, përkatësisht për korrikun 27 persona kanë humbur jetën në aksidentet rrugore vetëm dhe 50 të të tjerë janë plagosur dhe janë nën trajtim nëpër spitale të ndryshme. Këtij bilanci tragjik dhe të frikshëm i shtohen edhe shifrat e larta të 19 shtetas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.657Z

Vlore rendohet gjendja tek 10 Korriku

Situata për familjet në lagjen “10 korriku ” në Vlorë sa vjen dhe bëhet më kritike nga shkarjet e dheut. Banorët të pashpresë dhe në mungesë të ndihmës nga institucionet vendore ruajnë zonën nga frika e rrës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.937Z

Mikullovci: 2 Korriku,gur në themelin e Kosovës

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Adem Mikullovci thekson se rëndësia historike e Deklaratës së 2 Korrikut është, se është një gur në themelin e shtetësisë së Kosovës. "Rëndësia historike e Deklaratës së 2 Korrikut është, se është një gur në themelin e shtetësisë së K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.942Z

Mikullovci: 2 Korriku, gur në themelin e Kosovës

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Adem Mikullovci thekson se rëndësia historike e Deklaratës së 2 Korrikut është, se është një gur në themelin e shtetësisë së Kosovës. "Rëndësia historike e Deklaratës së 2 Korrikut është, se është një gur në themelin e shtetësisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.650Z

Korriku përze pushuesit, mot i pazakontë pushton Shqipërinë

Tiranë- Muaji korrik po rezulton i pazakontë për klimën që po ofron në verën e këtij viti. I ngjashëm me ditë vjeshte, fillimi i atij që duhet të ishte muaji më i nxehtë i vitit dhe shpesh herë shoqëruar me temperatura afrikane, korriku ka nisur me shira të përditshmën gjatë dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.348Z

Një mëngjes korriku që zgjati 40 vjet

Kënga "Mëngjes korriku" ishte krijuar nga kitaristi Ken Henslei, derisa po udhëtonte me autobus, për t'u bërë himn për miliona dashamirës të muzikës rok. Kur Ken Henslei, kitaristi i grupit britanik të rokut “Uriah Hip”, mori kitarën për të vrarë kohën gjatë udhëtimit me autob

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama