Rezultate te kerkimit per termin: +KosoveSerbi

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] kosoveserbi / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2010-10-07

Klinton te henen nisturin viziton KosoveSerbi e Bosnje

WASHINGTON- Sekretari shteteror amerikan Hillari Klinton do ta vizitoje Kosoven Bosnjen e Hercegovinen dhe Brukselin ne turneun e tij evropian prej 11 deri 14 tetor informojne nga Departamenti amerikan i Shtetit.Sekretarja e shtetit do te takohet me lidere qeveritare perfaqesues te organizatave joqe