Rezultate te kerkimit per termin: +Kosovesbr

Total: 315
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.488Z

Valon Berisha le Norvegjine dhe bashkohet me Kosoven

Futbollisti Valon Berisha eshte lojtari i fundit qe i bashkohet Perfaqesueses se Kosovesbr br Mesfushori 23-vjecar ka vendosur te largohet nga Norvegjia per tiu bashkuar thirrjes se Kosovesbr br Berisha ka lindur ne Malmo tw Suedisw por ka qene pjese e te gjitha grupmoshave te Norvegjise ndersa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.278Z

Rusia fshin Kosoven nga harta e Serbise

Transmetuar me 17102014 - 2258 Televizioni shteteror rus duke raportuar per viziten e presidentit te Rusise Vladimir Putin ne Beograd ka paraqitur harten e Serbise pa Kosoven njofton B92br br Gjithmpone ne raportimet e meparshme ha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.100Z

Nikolic BE nuk e pranon Serbine pa zgjidhur ceshtjen e Kosoves

Transmetuar me 03122014 - 1705 Presidenti serb Tomislav Nikolic Bashkimi Europian nuk e pranon Serbine pa zgjidhur ceshtjen e Kosovesbr br Presidenti serb Tomislav Nikolic tha se ka marr nje mesazh te tille te qarte nga Komisioneri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.457Z

Dy zyrtare te Thacit lobojne ne SHBA kunder tribunalit te BE ndaj UK

Transmetuar me 09032014 - 1201 Kryeministri i Kosoves Hashim Thaci Kosove 9 mars 2014 NOAal- Kryeministri i Kosoves Hashim Thaci ka nisur ne Washington keshilltarin e tij Bekim ollaku dhe ministren e Integrimeve Vlora itraku raportojn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.591Z

Ambasada shqiptare ne Prishtine pritje merr pjese Meta me te shoqen FOTO

Transmetuar me 20122014 - 1443 Prishtine 20 dhjetor 2014 NOAal- Kyetari i Kuvendit Ilir Meta mori pjese ne mbremjen e organizuar nga ambasada e Shqiperise ne Kosove Pritja u organizua nga abasadori shqiptar ne Kosove Qemal Minxhozi me qellim promovimin e ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.593Z

Ambasada shqiptare ne Prishtine pritje merr pjese Meta me te shoqen

Transmetuar me 20122014 - 1443 Prishtine 20 dhjetor 2014 NOAal- Kyetari i Kuvendit Ilir Meta mori pjese ne mbremjen e organizuar nga ambasada e Shqiperise ne Kosove Pritja u organizua nga abasadori shqiptar ne Kosove Qemal Minxhozi me qellim promovimin e ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.618Z

MPJ pershendet zgjedhjet ne Kosove Garanci per perballimin e sfidave

Transmetuar me 09062014 - 1151 Foto arkiv PUBLICITET Tirane 9 qershor 2014 NOAal- Ministria e Puneve te Jashtme e Shqiperise ka pershendetur organizimin zhvillimin dhe administrimin e zgjedhjeve parlamentare te 8 qershorit 2014 ne te g

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama