Rezultate te kerkimit per termin: +Kosovesbr

Meta: total 322 / total_found 322 / time 0.000 / keyword[0] kosovesbr / docs[0] 322 / hits[0] 432 /
Hoxhaj- Mogherini nenshkruajne marreveshjen per afrimin me BE Hap i rendesishem per Kosoven
  • 2016-11-25

Hoxhaj- Mogherini nenshkruajne marreveshjen per afrimin me BE Hap i rendesishem per Kosoven

Transmetuar me 25112016 - 1137 Bruksel 25 nentor 2016 NOAal- Ministri i Puneve te Jashtme i  Kosoves Enver Hoxhaj takoi sot perfaqesuesen e larte te Bashkimit Europian per Politike te Jashtme Federica Mogherini me te cilen nenshkruan marreveshjen per afri

Nje qytetar i Shqiperise plagoset me arme zjarri ne Peje
  • 2016-10-24

Nje qytetar i Shqiperise plagoset me arme zjarri ne Peje

Nje person ka mbetur i plagosur pas nje shkembimi zjarri gjate dites se sotme ne Pejebr br Mediat vendase tw cilat i referohen Policise se Kosoves bejne me dije se i plagosuri eshte nje qytetar nga Shqiperiabr br Sipas Policise te dyshuar te pa njohur dhe per arsye ende te pa njohura kane qellua

Luzi takon homologen e Kosoves certifikate mirenjohje per KQZ-ne e Shqiperise
  • 2016-10-21

Luzi takon homologen e Kosoves certifikate mirenjohje per KQZ-ne e Shqiperise

Transmetuar me 21102016 - 1357 Prishtine 21 tetor 2016 NOAal- Delagacioni i Komisionit Qendror i Zgjedhjeve i kryesuar nga kryetarja Lefterije Luzi zhvilloi diten e sotme nje vizite ne Komisionin Qendror te Zgjedhjeve te Republikes se Kosovesbr br Temat kr

elet Konsullata e perbashket Shqiperi-Kosove ne Mynih
  • 2016-10-20

elet Konsullata e perbashket Shqiperi-Kosove ne Mynih

Transmetuar me 19102016 - 1845 Mynih 19 tetor 2016 NOAal - Ne nje aktivitet te posacem te organizuar me pjesemarrjen e Ministrit te Jashtem te Shqiperise Ditmir Bushati dhe Ministrit te Jashtem te Kosoves Enver Hoxhaj Ministres Bavareze per eshtjet Evropian

Rama Jo bashkimit Shqiperi-Kosove i perket te shkuares VIDEO
  • 2016-10-18

Rama Jo bashkimit Shqiperi-Kosove i perket te shkuares VIDEO

Transmetuar me 17102016 - 1807 Kryeministri i Shqiperise Edi Rama ka folur rreth bashkimit te Kosoves dhe Shqiperise ne nje interviste per Al Jazeera I pyetur nese e mbeshtet bashkimin kombetar Rama u pergjigj se ky nuk ka qene asnje

Veliaj pret Lilen Maratona per nje jete te shendetshme Lila Te jemi bashke ne keto aktivitete FOTO
  • 2016-10-09

Veliaj pret Lilen Maratona per nje jete te shendetshme Lila Te jemi bashke ne keto aktivitete FOTO

Transmetuar me 08102016 - 1644 Kryetari i Bashkise se Tiranes Erion Veliaj priti sot ne nje takim zyrtar kryetaren e Komunes se Gjakoves Mimoza Kusari Lila e cila ashtu si dhjetera politikane e drejtues shqiptare te pushtetit vendor ne rajon do ti bashkohet

Futbollisti i Chelsea i thote po Kosoves FOTO
  • 2016-10-09

Futbollisti i Chelsea i thote po Kosoves FOTO

Talenti i Chelsea-s Malind Kukaj ka pranuar te luaje per Perfaqesuesen e Kosovesbr br Futbollisti i Chelsea-s Malind Kukaj ka bere te ditur se eshte i gatshem te luaje per Kosovenbr br Kam pranuar Kosoven ne javen qe do vij do takohem me selektorin Bunjaku ka thene Kukaj i cili me pare ka qene p