Rezultate te kerkimit per termin: +Kosta

Meta: total 1000 / total_found 4348 / time 0.002 / keyword[0] kosta / docs[0] 4348 / hits[0] 8246 /
Nga Zidane te Maldini, nga Chiesa te Schumacher, dinastitë sportive që kurrë nuk përfundojnë
  • 2019-04-04

Nga Zidane te Maldini, nga Chiesa te Schumacher, dinastitë sportive që kurrë nuk përfundojnë

Debutimi i Luca, djali i Zinedine në Real Madrid, ka bërë të shfaqet nepotizmi. Akuzat që tani dhe në të kaluarën do duhen të përballen me kaq shumë fëmijë të artit, të mirë dhe më pak të mirë. Dinastitë Kujt i keni thënë djali i …? Nga Jordi Cruijff tek Edson Cholbi Nas

Rihapet Gërdeci, Balla: Gjykata Amerikane fundos Berishët!
  • 2019-03-17

Rihapet Gërdeci, Balla: Gjykata Amerikane fundos Berishët!

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, shkruan se Gjykata Amerikane e Distriktit Jugor të Floridës vendosi 11 vite pas 15 Marsit 2008, rihapjen sipas tij të krimit shtetëror të Gërdecit, duke hedhur poshtë alibitë e berishëve.. Nëpërmjet një postimi në Fac

Gërdeci dhe trafiku i armëve, gjykata e Floridas rrëzon djalin e Berishës
  • 2019-03-17

Gërdeci dhe trafiku i armëve, gjykata e Floridas rrëzon djalin e Berishës

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Berisha, ka dështuar për të marrë një shfajësim para një gjykate amerikane në lidhje me biznesin e trafikimit të armëve dhe municionit kinez për llogari të një kompanie amerikane nga Gërdeci në drejtim të Afganistanit. Një gjykatë në Fl

Njihuni me 10 plazhet më të bukura dhe të dashura në botë (Foto)
  • 2019-02-28

Njihuni me 10 plazhet më të bukura dhe të dashura në botë (Foto)

  Baia do Sancho, Pernambuco, Brazil: plazhi më i bukur në botë Fiton Brazili. Plazhi i Lepujve të Lampedusës është i shtati në planet. Në Europë, më i dashur është plazhi spanjoll La Concha Plazhi më i bukur dhe më i dashur në botë është Baio do Sancho në Brazil, e ndjekur

Si i shpëtoi atentatit në Korçë 29-vjeçari dhe e shkuara e tij
  • 2019-02-25

Si i shpëtoi atentatit në Korçë 29-vjeçari dhe e shkuara e tij

Një atentat i dështuar me armë zjarri u shënua mbrëmjen e kësaj të diele në lagjen nr.4 në qytetin e Korçës. Ngjarja u shënua rreth orës 21.45, por fatmirësisht nga të shtënat me breshëri kallashnikovi në drejtim të automjetit tip Touareg me targa AA915KP, nuk pati të lënduar, p

Relaks dhe peizazhe të frikshme, 10 destinacione skenike në Europë (FOTO)
  • 2019-01-26

Relaks dhe peizazhe të frikshme, 10 destinacione skenike në Europë (FOTO)

Nga Skocia në Puglia, Europa e vërtetë dhe peizazhet e saj të mrekullueshme Udhëtimi me autobus në Europë mund të jetë një mundësi e shkëlqyeshme për tu zhytur në peizazhe të bukura të jashtëzakonshme: gjiret dhe shkëmbinjtë, fshatrat piktoreske, liqenet dhe kodrinat, për t’

Laborator gjigand kokaine në Spanjë, 11 shqiptarë e kolumbianë të arrestuar
  • 2019-01-21

Laborator gjigand kokaine në Spanjë, 11 shqiptarë e kolumbianë të arrestuar

Një operacion antidrogë i zhvilluar nga policia spanjolle në periferi të El Puig, pranë qytetit të Valencias, ka çuar në shkatërrimin e një rrjeti trafikantësh droge, që kishin arritur të ndërtonin një ndër laboratorët më të sofistikuar të kokainës në Europë. El Puig ndodhet 2