Rezultate te kerkimit per termin: +Kostumet

Total: 1719
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.825Z

Kostumet, vallet dhe këngët shqiptare

05/02/10 00:10 Në kuadër të provës, të gjithë banorët duhet ti mbajnë të veshura kostumet popullore gjatë gjithë kohës. Përvec kësaj, ata duhet të mësojnë nga njeri-tjetri vallet karakteristike të krahinave të tyre. Kështu, të gjithë janë mbledhur në dhomën e ndenjjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.502Z

Kostumet e plazhit, modelet e reja që propozojnë stilistët

Ashtu si edhe stina e verës, kostumet e plazhit për këtë vit do të jenë plot ngjyra dhe sharm. Ato janë seksi, provokuese dhe femërore dhe, me sa duket, trendi i këtij viti do të jetë bikini. Në këtë rubrikë do t’ju prezantojmë me tendencat e modës së plazhit dhe kostumet e banj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.663Z

Kostumet e preferuara për Halloween

Halloween-i festohet më 31 tetor. Çdo vit, miliona amerikanë vishen me kostume dhe fëmijët trokasin në dyert e shtëpive me ritualin e kërkimit të karameleve. Por t’i hedhim një vështrim disa prej kostumeve të Halloween-it më të preferuara këtë v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.299Z

Kostumet më seksi të Halloween (FOTO)

Share Edhe pse një festë pagane dhe që më së shumti është festuar në Amerikë, Halloween është bërë tashmë një festë ndërkombëtare. Ajo festohet pothuajse në gjithë botën. Kjo ditë festohet edhe nga VIP-at, të cilët nuk kursehen që të duken sa më mir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.400Z

Ekspozita e Bujar Zajmit paraqet kostumet tradicionale

Në muret e Muzeut Historik Kombëtar në Tiranë po ekspozohen 37 punime prej 7 mijë pikturash, nga piktori i njohur Bujar Zajmi. Portrete epike dhe kostumet tradicionale vijnë të pasyruara nga veprat e Zajmit, i cili i sjell me nostalgji nga e kaluara dhe si një bazament artistik kombëtar. "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.669Z

Kostumet e preferuara për Halloween

Halloween-i festohet më 31 tetor. Çdo vit, miliona amerikanë vishen me kostume dhe fëmijët trokasin në dyert e shtëpive me ritualin e kërkimit të karameleve. Por t’i hedhim një vështrim disa prej kostumeve të Halloween-it më t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.693Z

Erla Mehilli Mos shikoni oren e Berishes por kostumet e Rames

Ish-kryeministri Sali Berisha eshte nje nga politikanet shqiptare qe vishet me shik Gjithashtu Berisha eshte edhe i apasionuar pas ores se dores Por zedhenesja e tij Erla Mehilli duke u perpjekur te justifikoi se ora qe mban Berisha nuk eshe ndonje e shtrenjte qe duhet te terheqe vemendje dhe sipas

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama