Rezultate te kerkimit per termin: +Krahas

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.900Z

Bleona krahas Carmen Electra

Bleona Qereti do të performojë krahas Carmen Electra, Ana Matronic nga "Scissor Sisters" dhe Alexis Jordan, në festën vjetore "White Party 2013", ku ajo do të sjellë si premierë këngën debutuese për SHBA. Producenti Jeffrey San

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.618Z

Rita, krahas Snoop Dogg e Beckham

Rita Ora, derisa pushtoi mediat shqiptare me koncertin e mbajtur në Tiranë, nga mediat e huaja po komentohet për paraqitjen në një reklamë festive. Ajo është e përzgjedhura e ''Adidas'', për tu shfaqur në reklamën e re, krahas reperit t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.977Z

Ushtarakët krahas pensionit dhe pagesat e prapambetura

07/05/2011  Këto përfitime u takojnë vetëm atyre personave që e drejta e pensionit u ka lindur nga 1 korriku 2009-ës Krahas pensioneve të rillogaritura një pjesë ish-ushtarakëve do të mund të tërheqin edhe përfitimet e prapambetura. Konkretisht bëhet fjalë për atë kategor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.625Z

Mentori krahas Ritës

Një nga këngëtaret më të njohura në botë, Rita Ora do të jetë prezente në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë më 28 nëntor. Bashkë me të, në koncertin madhështor do të ngjiten në ske

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.602Z

Flamuri i Kosovës, krahas shteteve të tjera të ONF (Foto)

Menjëherë pas anëtarësimit të Kosovës në Organizatën Ndërkombëtare të Frankofonisë, flamuri i Kosovës është vendosur krahas flamujve të shteteve të tjera që janë pjesë e kësaj organizate. Sipas kësaj fotografie që është publikuar nga Bashmir Xhemaj, këshilltar politik i min

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.309Z

Dua Lipa krahas Red Hot Chilli Peppers e plotë artistëve tjerë

Këngëtarja kosovare Dua Lipa, e cila po ndërton karrierën e saj në Britani të Madhe dhe në SHBA, do të këndojë në festivalin e famshëm Lollapalooza, ku do të paraqitet krahas artistëve të mëdhenj siç janë grupi Red Hot Chilli Peppers, Years and Years, Daughter, Radiohead e Die Ant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.020Z

Meta: Fotoja e Presidenti, krahas Ismail Qemalit

Institucionet qe drejtohen nga Levizja Socialiste per Integrim do te mbajne foton e Presidentit te Republikes, krahas portretit te Ismail Qemalit Kryetari i Kuvendit Ilir Meta, duke folur dje me gazetaret pas nje takimi me ambasadorin italian ne Tirane, tha se do te respektohet Kushtetuta. Z.Meta u

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama