Rezultate te kerkimit per termin: +Kreci

Meta: total 87 / total_found 87 / time 0.000 / keyword[0] kreci / docs[0] 87 / hits[0] 122 /
Fshehu pasurinë, Prokuroria çon për gjykim një ish-kryekomunar të PD
  • 2018-04-25

Fshehu pasurinë, Prokuroria çon për gjykim një ish-kryekomunar të PD

Prokuroria e Elbasanit ka çuar sot për gjykim shtetasin Albert Kreci. Ai ka mbajtur postin e kryetarit të komunës Pajovë në zonën e Peqinit për dy mandate. Organi i akuzës konstaton se mbi Krecin rëndon akuza Refuzim i deklarimit të pasurisë. Gjithashtu është dërguar për gjykim edhe

Fiks Fare, shkolla-hambar në Buhal të Përmetit
  • 2017-09-28

Fiks Fare, shkolla-hambar në Buhal të Përmetit

Fiks Fare tregoi mbrëmjen e së enjtes godinën e shkollës fillore në fshatin Buhal të Përmetit, e cila është shumëfunksionale. Një klasë e saj është kthyer në hambar, ku ruhet kashta, dera e të cilit ruhej nga një kyç i madh. Një tjetër ambient ishte përshtatur si Ambulancë e fs

No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

No Pic available
  • 2016-10-13

Tentuan të prishnin kamerat e sigurisë për të grabitur marketin

Dy persona janë arrestuar nga policia e Tiranës, pasi kanë bërë përpjekje për të përgatitur terrenin për të kryer grabitje. Policia ka arrestuar Ilir Ceka 46 vjeç nga Durrësi dhe Toni Kreci 43 vjeç nga Tirana. Dy personat u kapën në rrugën Aleksanderi i Madh në kryeqytet duke tentu

Dy persona demtojne kamerat e supermarketit dhe bizneseve po pergatisnin vjedhjen
  • 2016-10-13

Dy persona demtojne kamerat e supermarketit dhe bizneseve po pergatisnin vjedhjen

Tirane 13 tetor 2016 NOAal- Parandalohet vjedhja e nje supermarketi ne Tirane ndersa vihen ne pranga dy personabr br Gjate mbremjes se djeshme jane arrestuar Ilir Ceka 46 vjec banues ne Durres dhe Toni Kreci 43 vjec banues ne Tirane te denuar me pare per vjedhjebr br Dy te ndaluarit ne rrugen Al

Tentuan të prishnin kamerat e sigurisë së supermarketit për ta grabitur
  • 2016-10-13

Tentuan të prishnin kamerat e sigurisë së supermarketit për ta grabitur

Policia e Tiranës, ka arrestuar shtetasin Ilir Ceka, 46 vjeç, banues në Durrës, i dënuar më parë për vjedhje dhe Toni Kreci, 43 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më parë për vjedhje. Këta shtetas, në rrugën “Aleksandri i Madh”, janë kapur në flagrancë nga shërbimet e