Rezultate te kerkimit per termin: +Krejt

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.691Z

EULEX, krejt ose largohu

Qeveria e Kosovës ka vazhduar përplasjet në distancë me EULEX’in sa i përket vendosjes së ligjshmërisë në veri të Kosovës. Kryeministri Hashim Thaçi tha se Misioni i BE’së po heziton dhe refuzon të veprojë njësoj në krejt Kosovën. Hajredin Kuçi ishte më i drejtpërdrejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.547Z

Pozon krejtësisht nudo

Jemi mësuar ta shohim të veshur me veshjet me ekstravagante dhe provokuese të mundshme, por kësaj radhe Lady Gaga ka vendosur të habisë fansat e saj duke mos veshur absolutisht asgjë. Këngëtarja e famshme ka pozuar për revistën ‘V’

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.868Z

Një kriminel krejt i zakonshëm

Është një gjyq, të cilin e ka ndjekur me mjaft interes mbarë Europa. Uli Hoeness është dënuar me 3.5 vite burg, por vendimi do apelohet. E përditshmja më e madhe gjermane, Bild, hapej sot me titullin Rraseni në burg për hir të taksapaguesve të ndershëm, kurse revista Spiegel sjell

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.047Z

Krejt në Ferizaj

Partitë politike zyrtarisht nisin sot garën për Kryetar të Ferizajt. Për pesë ditë, në këtë qytet do të jetë krejt klasa politike e Kosovës. Posterët janë gati, sloganet po ashtu, këngëtarët e muzikës tallava e kanë marrë kaparin, derisa beteja për “like” në Facebook

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.638Z

Rita Ora nuk njihet, krejt ndryshe |FOTO

Transmetuar më 02.04.2015 - 16:59 Ajo është shquar gjithmonë për guximin në pamje, por kësaj radhe thuajse nuk njihet. Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Rita Ora, ka ndryshuar tepër, aq sa duket krejt ndryshe. Ajo ka nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.604Z

Genci publikoi ''Krejt andrrën''

Kantautori Genc Salihu ka publikuar videoklipin e këngës me titull “Krejt andrrën". Me regji të Kaltrina Krasniqit, ky videospot vizuelizon këngën me tekst dhe muzikë nga Genc Salihu dhe aranzhman nga Visar Kuçi, Nesim Maxhuni e Genc Salihu.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.333Z

VIDEO/ Krejt papritur në stadium shfaqet një fantazmë

Tifozët e një ndeshje në Bolivi u vizituan nga një fantazmë në shkallët e stadiumit. Hija kalon me shpejtësi mes njerëzve në stadiumin Hernando Siles në La Paz. Videoja e regjistruar gjatë transmetimit televiziv është kthyer në hit në internet. Nuk është hera e parë që fantazm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama