Rezultate te kerkimit per termin: +Krert

Total: 174
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.530Z

GARDISTT SHOQROJN KRERT N PROKURORI

Gjate gjithe kohes qe 6 drejtuesit e Gardes se Republikes ndodheshin ne zyrat e prokuroreve para hyrjes kryesore te Prokurorise se Tiranes ndodheshin rreth 30 efektive te gardes me rroba civile. Ne lokalin perballe dhe ne rruge para hyrjes se prokurorise qe nga ora 1900 e mbremjes se marte deri ne 0

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.945Z

Nesër PE diskuton raportin e Chountis për Shqipërinë

Parlamenti Europian do t diskutoj dhe do t votoj ditn e nesrme, raportin e eurodeputetit Nikolaos Chountis mbi integrimin europian t Shqipris. I marr n shqyrtim n datn 1 qershor, raporti u shty pr shkak se u konsiderua i paplot nga krert e Parlamentit Europian. Deputeti grek nuk kishte prfshir n ra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.840Z

Reforma Zgjedhore; Delegacion i ODIHR-it n Tiran

Pas situats s krijuar lidhur me deklaratat e liderve partiak pr shtjen e Reforms Zgjedhore, ODIHR ka drguar nj delegacion t posam n Tiran. Krert e partive t vogla kant ditur pr media se do t takohen m prfaqsuesit e ODIHR-t pr tt ditur shqetsimin e tyre. Sipas liderve t partive t vogla, PD e PS po mo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.321Z

Topalli në Gjenevë, lobim për njohjen e Kosovës

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, sht rikthyer n Zvicr, pasi ndrpreu aktivitetin e saj zyrtar pr t’iu gjendur pran familjarve t viktimave t aksidentit t ndodhur Fush-Arrz. Pasi vizitoi familjet e ktyre viktimave dhe t plagosurit n spital, ajo sht rikthyer prsri n Gjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.182Z

Mediu: Ndjekje penale për subjektet që skanë leje mjedisore

Subjektet q ushtrojn aktivitet pa leje mjedisore kan afat vetm 15 dit pr t'u pajisur me t, n rast t kundrt ato do te gjobiten, bllokohen apo do t ndiqen penalisht. Kshtu u shpreh ministri i mjedisit, Fatmir Mediu n takimin e rradhs me krert e agjensive rajonale t mjedisit n komunat dhe bashkit e t g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.939Z

Rama i kërkon Berishës zgjidhje për kompromisin

Kryesocialisti Edi Rama ka riprsritur apelin drejtuar kryeministrit Berisha, pr t gjetur nj zgjidhje kompromisi pr krkesat e opozits. N deklarat falenderimi pr krert e diplomacis europiane, pr angazhimin e ndrmarr gjat takimit t zhvilluar ditn e hn n Luksenburg pr zgjidhjen e situats politike n Shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.948Z

Baza e PS në Pogradec dhe Vlorë, kundërshtime pas eleminimit të kandidatëve Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/

Shtohen zrat kundrshtues n bazn socialiste pas eliminimit nga gara pr krert e ksaj partie n rrethe t m shum se gjysms s kandidaturave q miratoi kryesisa e Tirans. Jan socialistt e Pogradecit dhe ata t Vlors, njerz me kontribute n selin roz q prej themelimit t saj, ata t cilt kan akuzuar kryetarin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama