Rezultate te kerkimit per termin: +Kreshnik +Spahiu

Total: 3605
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.082Z

Ku humbi Kreshnik Spahiu?

Duket se Kreshnik Spahiu ka qenë aleati i parë i Lulzim Bashës që e ka kuptuar se me arritjen e marrëveshjes PS-PD, mund të dalë i humbur. Spahiu ka saktësisht 6 ditë, pa reaguar në rrjetet sociale, po aq sa ka që është arritur marrëveshja. Kreu i Aleancës Kuqezi, i dha besën Lulzim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.349Z

VIDEO/ Ndalohet nga policia Kreshnik Spahiu

Kreu i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu, është ndaluar nga policia. Bashkë me të janë ndaluar edhe tre aktivistë. Shkak për ndalimin e tyre është bërë një protestë para Bashkisë së Tiranës. Ata janë përpjekur të gozhdojnë dyert e bashkisë dhe janë përplasur me policinë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.287Z

Divorcohet Kreshnik Spahiu / Ja shkaqet .

Kreshnik Spahiu ka zyrtarizuar divorcin nga bashkëshortja Albana Spahiu. Lideri i Aleancës KuqeZi ka vendosur në këtë mënyrë t’i japë fund martesës shumëvjeçare nga e cila çifti Spahiu kanë një vajzë 16 vjeçare. I njohur për protagonizmin e theksuar mediatik, juristi 45 vjeça

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.975Z

Berisha: Të shkarkohet nga KLD liliputi Kreshnik Spahiu

Share Gjatë fjalës së tij në mbledhjen e Grupit Parlamentar të PD-së, Berisha është shprehur edhe se ka propozuar shkarkimin e Kreshnik Spahiut, të cilin e ka quajtur liliput. Kam bërë kërkesë për shkarkimin e zëvendëskryetarit të Këshillit të Lartë të Dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.162Z

Kreshnik Spahiu, prezanton kryegjyqtaret

Nenkryetari i Keshillit te Larte te Drejtesise Kreshnik Spahiu ka prezantuar dje ne Gjirokaster drejtuesit e rinj te Gjykates se Apelit dhe te Rrethit te Gjirokastres, perkatesisht Maria Qiriazi dhe Desard Abdylaj. Ne fjalen e rastit Spahiu ka pohuar se "procesi i perzgjedhjes se drejtuesve te gjyka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.392Z

Zhgënjimi nga Basha, Kreshnik Spahiu braktis Shqipërinë

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi lë Shqipërinë. Një javë pas dorëheqjes dhe të nesërmen e zgjedhjes së kryetarit të ri të AK, Kreshnik Spahiu është fotografuar sot në aeroportin Nënë Tereza duke u nisur drejt Milanos. Nuk dihet nëse Italia është destinacioni apo Milano një tranzit p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.866Z

KLD, Kreshnik Spahiu: Jap dorëheqjen nga detyra

Kreshnik Spahiu TIRANË-Kreshnik Spahiu jep dorëheqjen nga posti që mbante si numri dy i Këshillit të Lartë të Drejtësisë. Në një deklaratë për mediat, Spahiu ka pranuar se per 4 vite eshte gjendur perballe presionit te pushtetit dhe ka njoftuar se sot i drejtohet Gjykatës Kushtetuese s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama