Rezultate te kerkimit per termin: +Kreshnik +Spahiut

Total: 1205
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.910Z

Çfarë fshihet pas shkarkimit të Kreshnik Spahiut?

Tiranë- Mazhoranca nuk heq dorë nga shkarkimi i Kreshnik Spahiut, si nënkryetar i KLD, edhe pse ai ka dhënë dorëheqjen që para dy javësh. Pasi ka siguruar edhe raportin financiar mbi shpenzimet e KLD-së për të mësuar se kush e mbulonte koston e aktiviteteve të AKZ-së dhe të udhëtimev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.509Z

Një milion kuqezinjtë e Kreshnik Spahiut (FOTO)

Kreu i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu, deklaronte para 23 qershorit se partia e tij do të ishte faktor në formimin e qeverisë. Por, AK nuk arriti të siguronte dot asnjë mandate deputeti. Pas zgjedhjeve megjithatë, Spahiu e ka gjetur ngushëllimin, duke thënë se ata janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.175Z

Balla: Pas Kreshnik Spahiut qendron Shkëlzen Berisha

Deputeti socialist, Taulant Balla, ka hedhur akuza të forta ndaj kreut të Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu. Sipas tij, prapa Spahiut qendron pikërisht djali i kryeministrit, Shkëlzen Berisha, që i ka dhënë një shumë të konsiderueshme parash. Në Aleancën Kuqezi ishin der

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.233Z

Balla: Pas Kreshnik Spahiut qëndron Shkëlzen Berisha

Deputeti socialist, Taulant Balla, ka hedhur akuza të forta ndaj kreut të Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu. Sipas tij, prapa Spahiut qëndron pikërisht djali i kryeministrit, Shkëlzen Berisha, që i ka dhënë një shumë të konsiderueshme parash. Në Aleancën Kuqezi ishin de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.521Z

KLD-ja voton dorëheqjen e Kreshnik Spahiut

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka votuar sot dorëheqjen e Kreshnik Spahiut si nënkryetari I këtij institucioni. Në mbledhjen e cila u zhvillua me dyer të mbyllura, antarët e KLD-së votuan me 8 vota pro dhe 6 vota kundër dorëheqjes s&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.868Z

Alibeaj: Kallëzim penal ndaj Kreshnik Spahiut

Edhe pse Kreshnik Spahiu ka dhënë dorëheqjen e tij nga posti i nënkryetarit të KLD-së, komisioni për hetimin e veprimtarisë së tij është mbledhur sot duke vijuar normalisht punën.   Në fjalën e tij, Kryetari i komisionit En

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.350Z

Pranvera e Kreshnik Spahiut

brbrKreshnik Spahiu shpall pranveren shqiptare Mjaftoi nje proteste para dyerve te bashkise se Tiranes qe kryetari i Aleances Kuq e Zi te shoqerohej ne komisariatin nr 1 per tubim te paligjshem Ne dalje ai shpertheu ne akuza kunder Erion Veliajt duke mos u kursyer fare ne fjalor br 1 ore qendrimi ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama