Rezultate te kerkimit per termin: +Kreu

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.099Z

Supergrabitja, përplasen kreu dhe ish-kreu i policisë në Rinas

Kreu aktual, Ermal Milori: Gardhi rrethues ndan edhe përgjegjësitë. Ish-kreu: Policia është përgjegjëse Drejtuesi i Komisariatit të Policisë në Rinas, Ermal Milori, mendon se përgjegjësia e policisë është jashtë gardhit rrethues të Aeroportit të Rinasit. Ndërkohë, ish-kreu i Poli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.641Z

PR: Dhunohet kreu republikan i Kolonjës

Partia Republikane ka denoncuar se kreu i kësaj partie në Kolonjë, Olti Nazarko është dhunuar. Sipas Partisë Republikane ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, gjatë një takimi elektoral në fshatin Mollas. Kreu i PR në Kolonjë Olti Nazarko ka marrë disa plagë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.367Z

Aksidentohet kreu i PS Berat

Berat 1 maj 2015 NOAal- Aksidentohet kreu i Partise Socialiste te Beratit Shkelqim Briskubr br Kreu i PS ka qene duke udhetuar ne aksin rrugor Divizion- Uznoze me makinen tip benz me targa BR 1344 B kur eshte aksidentuarbr br Nga te dhenat paraprake mesohet se mjeti doli nga rruga si pasoje e hu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.006Z

Korçë, zgjidhet kreu i ri i Këshillittë Qarkut, hiqet ish-kreu i PD

Të tjera rreth shkrimit FOTO KORÇE – Këshilli i Qarkut Korçë ka zgjedhur kreun e ri të këtij qarku, Irena Nikaj, pjesë e PS, me 36 vota. Zgjedhja e tij erdhi pas shkarkimit të ish-kreut demokrat Landi Gasho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.800Z

Libi, vritet kreu i kryengritësve

Kreu i forcave rebele të Libisë dhe dy ndihmës të tij janë qëlluar për vdekje nga persona të armatosur. Vdekja e Abdel Fatah Jonusit u deklarua nga kreu i Këshillit Tranzitor të kryengritësve, Mustafa Abdul Xhalil. Ky i fundit tha se forcat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.482Z

Kreu i Eurogrup sot ne Athine

0 brbr brbrPas Martin Shulc ne Athine mberrin sot kreu i eurogrupit Jeroen Diselblombrbr brbrTakimi me kryeministrin Aleksis Cipras ne Athine do te shenoje nisjen e nje sesioni te ri bisedimesh per ceshtjen e borxhit dhe masave antikrizebrbr brbrRadikali Cipras kerkon nga europianet rishikim te mas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.047Z

Kreu socialist në Prezë: Sulmi i tretë ndaj meje, dyshimet i kam te kreu i komunës

U bë hera e tretë që familja ime sulmohet. Policia të zbardhë  ngjarjet, në të kundërt do veproj vetë. Kjo ka qenë deklarata e kreut të PS-së për zonën e Prezës, Lavdim Kajmaku, pas plagosjes së babit të tij. Ky nuk është sulmi i parë ndaj familjes Kajmaku, kështu që Lavdim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama