Rezultate te kerkimit per termin: +Kreut

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.263Z

Kuvend, shtyhet zgjedhja e Kreut të AMA-s

Mazhoranca ka hequr nga rendi i ditës në Kuvend projektvendimin për zgjedhjen e kreut të Autoritetit të Mediave Audiovizive (AMA). Në mbledhjen e sotme të seancës plenare  ishte parashikuar që të votohej për zgjedhjen e kryetarit të ri  të Autoritetit të Medias Audiovizive. Ndërk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.213Z

Barazimet e kreut nuk ndryshojnë renditjen

Kategoria I Kur kanë mbetur 8 javë deri në fundin e kampionatit të Kategorisë së Parë, duket se ekipet e Elbasanit dhe Apolonisë po shkojnë të qetë drejt ngjitjes në Kategorinë Superiore. Kjo ndodh jo vetëm për shkak të rezultateve pozitive radhazi që kanë siguruar në këtë sezon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.960Z

Trajtimi ne rang ministri i kreut te opozites

Ish zëvendës ministri i Jashtëm Kreshnik Çollaku ka reaguar sot lidhur me lajmin e publikuar në media mbi trajtimin ne rang ministri te kreut te opozites. Përmes një mesazhi të postuar në rrjetin social Facebook Çollaku e cilëson një bl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.257Z

Korrupsioni, pranga kreut të legalistëve

Kryetari i Partisë Lëvizja e Legalitetit për Elbasanin, Shpëtim Myftaraj, është arrestuar nga policia pasi akuzohet për ryshfet. Funksionari i PLL-së, i cili ka siguruar një vend në Këshillin Bashkiak të Elbasanit, duke shfrytëzuar postin, ka detyruar një qytetar t‘i paguante një s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.179Z

SHENIM retrospektiv: Ndërrimi i kreut të SHISH-it

Nga Eduard Zaloshnja   Berisha synoi ta vinte nën kontroll Shërbimin Informativ Shqiptar (SHISH) që pas riardhjes në pushtet në 2005-ën, kur propozoi që ky shërbim të vihej në varëtsi të Ministrisë së Brendëshme. Por ai hasi në rezistencën e partnerëve tanë str

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.140Z

Fushë Mamurras, sulmnë banesën e kreut të fshatit

MAMURRAS- Persona të paidentifikuar kanë tentuar të djegin makinën e kreut të fshatit Fushë Mamurras, Bashkim Lika. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 1 pas mesnate kur vetë i zoti i shtëpisë ka dëgjuar një zhurmë që vinte nga oborri dhe pasi ka dalë ka gjetur makinën të përfshirë nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.787Z

Elbasan, shpërthen me eksplozivmakina e kreut të FRESSH

ELBASAN - Shpërthen me eksploziv makina e kreut të FRESSH-it në Elbasan, Vangjel Ranxha.Siç informon gazetari i "A1 Report" në Elbasan, Andi Qosja, ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 në lagjen “Syrja Dylgjeri” të qytetit, teksa makina e kreut të të rinjve socialistë ndodhej p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama