Rezultate te kerkimit per termin: +Krimeve

Meta: total 1000 / total_found 26156 / time 0.011 / keyword[0] krimeve / docs[0] 26156 / hits[0] 41982 /
No Pic available
  • 2017-06-24

Letra/ Kandidati i LSI ngre alarmin: Në Berat po blihen vota, Policia nuk ndërhyn

Nasip Naço, kandidati i LSI-së në Berat ngre alarmin dhe deklaron se në Berat po blihen vota. Shqetësimin e tij Nasip Naço ia ka bërë të ditur me anë të një letre të hapur ministrit të Brendshëm, Dritan Demiraj, Prokurorit të Përgjithshëm, Adriatik Llalla, Ambasadorit të SHBA-ve D

No Pic available
  • 2017-06-23

Eksploziv automjetit të oficerit të policisë së Krujës

Një sasi e vogël lëndë plasëse i është vendosur një automjeti tip Mercedez Benz, në pronësi të një oficeri politike të krimeve të rënda në komisariatin e Policisë së Krujës. Policia bën me dije se shpërthimi ka ndodhur rreth orës 03:55 minuta në rrugën Kastriotët në Ti

No Pic available
  • 2017-06-23

Eksploziv automjetit të oficerit të krimeve të Krujës

Një sasi e vogël lëndë plasëse i është vendosur një automjeti tip Mercedez Benz, në pronësi të një oficeri politike të krimeve të rënda në komisariatin e Policisë së Krujës. Policia bën me dije se shpërthimi ka ndodhur rreth orës 03:55 minuta në rrugën Kastriotët në Ti

No Pic available
  • 2017-06-23

Tronditet Tirana, eksploziv në makinën e oficerit të Krimeve të Rënda

Një tjetër shpërthim ka ndodhur në vend, këtë radhë në Tiranë. Dyshohet se një sasi eksplozivi i është vendosur automjetit të një efektivit të Krimeve të Rënda në Komisariatin e Krujës, i cili ka shpërthyer në orët e para të mëngjesit të sot. Sipas të dhënave zyrtare rreth

Tiranë, eksploziv automjetit të oficerit të krimeve të Krujës
  • 2017-06-23

Tiranë, eksploziv automjetit të oficerit të krimeve të Krujës

Një automjet në pronësi të një efektivi policie, ka shpërthyer me lëndë plaswse në orët e para të mëngjesit të kësaj të premteje në Tiranë. Sipas asaj që raporton policia, rreth orës 03:55, në numrin e emergjencave 112, ka ardhur një telefonat për një shpërthim në rrugën &#

No Pic available
  • 2017-06-23

Arrestohen 4 efektivë të Drejtorisë së Burgjeve, ja arsyeja

Specialistët e Sektorit të Krimeve të Rënda, në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Elbasan dhe në bashkëpunim me Shërbimet e Kontrollit të Brendshëm të Drejtorisë së Burgjeve, kanë arrestuar 4 efektivë të burgjeve. Arrestim

No Pic available
  • 2017-06-22

Të shtëna me armë drejt një lokali, terrorizohen banorët e Semanit

Qëllon me armë zjarri në drejtim të një lokali duke shkaktuar dëme materiale, policia arreston në flagrancë autorin e dyshuar dhe një shtetas tjetër për “Veprime që pengojnë zbulimin e së vërtetës”. Në datën 21.06.2017, rreth ores 17:50, njoftohemi se në vëndin e quaj