Rezultate te kerkimit per termin: +Krimi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.479Z

Krimi nuk është statistikë

Mëngjesin e sotëm një person vdiq në një aksident automobilistik, një tjetër gjeti vdekjen ndërsa tentoi të vidhte një kabinë elektrike dhe më vonë dy të rinj gjetën vdekjen në një krim brenda familjes. Lajme të tilla rrallë bëjnë përshtypje. Ato tanimë janë një statistikë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.148Z

Rama është krimi vetë

Kryeministri ka dirigjuar dje personalisht seancën e intimidimit të deputetëve, që kërkonin dekriminalizimin e parlamentit. Me një gjuhë rrugaçërore ndaj zonjave, me urdhëresa personale ndaj Armando Prengës si dhe me badigardë që i përdorte si grup paramilitar, Edi Rama mori dje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.832Z

Krimi godet serish Kalifornine

Krimi godet serish Kalifornine E marte 19 Shkurt 2013 2326 Krimi godet serish KaliforninePer te pakten 30 minuta dhjetera qytetaret ne Kaliforni kane qene nen ankth ndersa nje 20-vjecar i cili dyshohet se ishte nen efektin e lendeve narkotike ka vjedhur nje makine dhe gjate rruges ka vrare tre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.155Z

Krimi ndaj moralit

Nga Bled Komini* Pavarësisht se sistemi ynë i drejtësisë është munduar të reformohet e të përshtatet me atë të sistemeve juridike që aplikohen në vende demokratike, sërish më i pareformuari në këtë rast ka mbetur njeriu shkruan Komini Krimi dhe statistika kanë diçka të përbash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.779Z

ABC e çdo krimi!

Nga Mero Baze   Është një rast ekstrem. Ndoshta është rasti më ekstrem, edhe nëse e krahasojmë me çdo regjim diktatorial në botë, përsa i përket ilustrimit për lirinë e shtypit. Vetëm në Shqipëri ka ndodhur, që një Kryeministër i plotpushteshëm, të detyrojë një gaze

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.618Z

Krimi ka ngritur kokën

Edmond Arizaj Realisht nuk është se ndonjëherë në Shqipëri e ka pasur kokën ulur. Por është shfaqur shumë me ngjyrat e tjera të tij (vjedhje, abuzime, mashtrime, korruptime), ndërsa prej vitesh e kishim kaluar në kujtesë (harresë) ngjyrën e zezë të krimit, vrasjet dhe plagosje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.056Z

Krimi horror që tronditi Gjermaninë

Share Sema Është një krim horror, që ka shokuar shumëkënd në Gjermani. Në mes të Berlinit, mu pranë Sheshit Potsdamer, një 32 vjeçar vret gruan e tij dhe e copëton me thikë. Më pas Orhan S. me thikën në njërën dorë dhe kokën e gruas në dorën tjetër hip në majë të çatis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama