Rezultate te kerkimit per termin: +Kriminaliteti

Total: 1225
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.849Z

Kabashi: Bie kriminaliteti

Kryeprokurori i Shtetit, Ismet Kabashi, duke prezantuar raportin e punës së prokurorëve të Republikës së Kosovës për vitin 2012, ka thënë se gjatë vitit të kaluar janë pranuar 25 mijë e 987 mijë kallëzime penale kund&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.025Z

Kriminaliteti e ndan Shqipërinë në tri pjesë

Studimi i Ministrisë së Drejtësisë, zbardhet harta e kriminalitetit në vend Laureta Rryçi Tiranë - Kriminaliteti e ka ndarë territorin e Shqipërisë në tri pjesë. Të paktën këto janë të dhënat më të fundit të dala nga një studim i Ministrisë së Drejtësisë mbi qytetet më me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.625Z

PD: Kriminaliteti po arrin kulmin

Partia Demokratike reagoi sërish për nivelin e kriminalitetit. Deputeti i PD-së, Helidon Bushati, tha se pasiguria është rritur dhe se kriminaliteti po arrin kulmin. Rekordi i kriminalitetit po arrin kulmin, ndërkohë që drejtuesit e Policisë së Shtetit dhe Ministri Tahiri po bëhen gjithnj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.587Z

Shqipëria, e fundit në rajon si destinacion investimesh të huaja. Shkak korrupsioni e kriminaliteti

Shqipëria renditet në vendin e fundit në rajon për klimën e biznesit. Sipas një studimit të kryer nga ana e Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë Gjermane në 16 vendet e rajonit, Shqipëria ndodhet e fundit për destinacionin e investimeve të huaja. Ndërmarjet gjermane në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.418Z

PD: Kriminaliteti arrin kulmin, ministri fsheh ngjarjet

Partia Demokratike ka denoncuar sërish rritjen e kriminalitetit në vend. Duke ju referuar vrasjes së një dite më parë, deputeti i Partisë Demokratike, Helidon Bushati, në një dalje publike për mediat deklaroi se ngjarja ka ndodhur për shkak të konflikteve të grupeve të lidhura me pusht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.082Z

Spahiu: Kriminaliteti alarmant Policia me militantë të PD-së

Të tjera rreth shkrimit Analiza e policisë: Rritje kriminaliteti TIRANE - Aleanca Kuq e Zi ka reaguar ashpër mbi situatën e rënduar të kriminalitetit në Shqipëri. Kreu i AK, Kreshnik Spahiu e vuri theksin tek shtimi në mënyrë alarmante të vjedhjeve dhe aksidenteve rrugor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.523Z

Ina Rama raporton në Kuvend: Kriminaliteti, në RRITJE. Ministria e Drejtësisë dezinformon opinionin publik

Share (E PERDITESUAR)- Kryeprokurorja shuplakë qeverisë për krimin. Policia e Shtetit ka ulur ndjeshëm referimin e çështjeve që lidhen me korrupsionin dhe trafiqet. Ina Rama tha se kontrollet e Ministrisë së Drejtësisë në organin e akuzës janë jashtë tagrit të saj kurse përfundim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama