Rezultate te kerkimit per termin: +Kriminelet

Meta: total 993 / total_found 993 / time 0.000 / keyword[0] kriminelet / docs[0] 993 / hits[0] 1171 /
Dibër, Basha: Rama kriminalizoi shtetin, të dielën fiton Republika e Re
  • 2017-06-22

Dibër, Basha: Rama kriminalizoi shtetin, të dielën fiton Republika e Re

Nga Dibra ku zhvilloi takimin përmbyllës elektoral, kreu demokrat Lulzim Basha u shpreh i sigurt për fitoren e Republikës së Re. Basha tha se pengu i tij më i madh është ndërtimi i rrugës së Arbrit, premtim ky sipas tij i dhënë nga Rama, por kurrë nuk është mbajtur Kam ardhur shpesh

No Pic available
  • 2017-06-14

Meta: I riu në Fieri u dhunua nga falangat e Ramës

Ish-kreu i LSI, Ilir Meta ka vijuar tonet e ashpra ndaj kreut të PS dhe kryeministrit Edi Rama. Nga Fushë Kruja, Meta tha se nëse Rama prek një votë nuk ka vrimë që do ta fshehë. Duke u ndalur tek i riu nga Fieri, Meta tha se 18-vjeçari u godit nga falangat e Ramës dhe sipas tij përgjegj

No Pic available
  • 2017-05-23

Vargje për shpresën e bjerrë

Nga Kosovare Krasniqi  (Milazim Bajraj – Shprese e vrarë) Pasi poezia hyn në fushën e ndjenjave, poetët nuk mund ti ikin subjektivizmit të tyre pa marrë parasysh sa përpiqen të gjykojnë me arsye. Njeriu bëhet poet atëherë kur është në gjendje ta thotë atë që do dhe që duhet

REPLIKAT/ Berisha poston skeçe me vetting-un, komentuesit: O Salë, vëji bombën çadrës dhe thuaji na e dogji PS, vetëm kështu dilni me nder
  • 2017-03-10

REPLIKAT/ Berisha poston skeçe me vetting-un, komentuesit: O Salë, vëji bombën çadrës dhe thuaji na e dogji PS, vetëm kështu dilni me nder

Nje skeç i te rinjve ne çadren e vettingut! Firmosin: Shullazi, Ndoka, Frroku, Lul Berisha, Armando Prenga, Artur Bushi, Elvis Rroshi, Saje qorri etj ... Kështu shkruan Sali Berisha, që ka postuar videon e përgatitur nga PD me disa të rinj, që ironizojnë peticionin për zbatimin e vettin

No Pic available
  • 2017-02-28

Mënjani: Gjykata pezullon punimet, Dako nuk e zbaton! Ku janë kriminelët?

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani thotë se pavarësisht se ka një vendim nga gjykata për të pezulluar punimet për projektin Valeria, bashkia e qytetit bregdetar nuk e zbaton. Dha ai ngre pyetjen nëse kriminelët janë në gjykatë apo në pushtet. Mënjani: Gjykata e Durrësit pezullon

No Pic available
  • 2017-02-12

Grabitja në Rinas, Ristani-Ramës: Veshe kriminelët me uniformë policie

Sekretari i PD dhe deputeti Arben Ristani ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Rama për grabitjen e parave të bankës në Rinas. Në një reagim në profilin e tij në Facebook, Ristani thotë se Rama akuzon të gjithë, ndërkohë që ai vetë veshi kriminelët me uniformen e policisë. R

Grabitja, Ristani: Rama veshi kriminelët me uniformë policie
  • 2017-02-12

Grabitja, Ristani: Rama veshi kriminelët me uniformë policie

Pas deklaratave të kryeministrit Rama, lidhur me grabitjen në Rinas, një kundërpërgjigje është përcjellë nga Arben Ristani, teksa ka apeluar që në 18 shkurt, qytetarët të ngrihen bashkë për të ndalur krimin.  Duke shigjetuar Ramën, e theksuar se ka veshur kriminelët me uniforme po