Rezultate te kerkimit per termin: +Krishtlindjeve

Meta: total 1000 / total_found 3377 / time 0.001 / keyword[0] krishtlindjeve / docs[0] 3377 / hits[0] 4824 /
Hakmarrja tragjike e dashurisë
  • 2019-02-21

Hakmarrja tragjike e dashurisë

Mexhit Prenci Përsiatje për dramën dhe spektaklin PROSTITUTA të dramaturgut dhe regjisorit profesionist LEKA BUNGO Prolog. Dom Simoni përpara spektatorëve:. Mirëmbrëma dhe mirëse keni ardhur në teatër. Do të përpiqem të ringjalli përpara jush një histori të vërtetë. Të vërtetë

No Pic available
  • 2019-01-13

Laura Bush, si e humbi shokun e ngushtë n aksident

Laura Bush dhe bashkëshorti i saj, ish-presidenti amerikan Xhorxh Bush Ish-zonja e par e Ameriks Laura Bush, n librin e saj me kujtime, teksa tregon pr fmijrin, ndalet tek nj aksident q i mori jetn miku t saj m t mir, Majkut. Ja çfarë shkruan ajo: 6 Nntori ishte e mrkur, por at nat ne kishim dal,

No Pic available
  • 2019-01-12

Misteri i djalit të zhdukur të Gaddafit, që tani e kërkon Putini

I njohur për luftime dhe trafikim, ai u kap në Liban tre vjet më parë pas vdekjes së babait të tij dhe askush nuk dëgjoi më për të. Por tani diplomacia ruse po punon për lirimin e tij. Veçanërisht atë e kujtojmë prej kapriçove të klanit Gadhafi në ditët e tij të arta. Gra të buk

Dronë në pistën e aeroportit Heathrow në Londër, pezullohen fluturimet
  • 2019-01-09

Dronë në pistën e aeroportit Heathrow në Londër, pezullohen fluturimet

Aeroporti më i ngarkuar i Britanisë së Madhe, Heathrow, është mbyllur këtë të martë për më shumë se një orë për shkak të zbulimit të një droni rreth pistës, me incidentin që vjen më pak se tre javë pasi diçka e ngjashme pezulloi ngritjen e 1 mijë avionëve në aeroportin e Ga

I ftohti rrit rrezikun e infarktit? Disa këshilla për ta shmangur
  • 2019-01-08

I ftohti rrit rrezikun e infarktit? Disa këshilla për ta shmangur

Mes sporteve dimërore, afateve për të mbyllur në punë dhe pushimeve të verës dhe ushqimeve, kardiologët suedezë kanë ngritur alarmin: sulmet në zemër në dimër janë më të shpeshta. Kjo është arsyeja pse ju duhet ti kushtoni më shumë vëmendje nëse vuani ose jeni në rrezik të s

Emigrantët e anijeve, Gjermania gati ti presë, por me një kusht
  • 2019-01-07

Emigrantët e anijeve, Gjermania gati ti presë, por me një kusht

Mbi çështjen e anijeve të dy OJQ-ve, Sea Watch dhe Sea-Eye, të bllokuara në Mesdhe pak para Krishtlindjeve me 49 emigrantë në bord, ka ndërhyrë Gjermania, e cila thotë se “dëshiron të marrin pjesë” në pritjen e refugjatëve. Kjo, megjithatë, vetëm “në kontekstin e

Viti i ri, jetë e re, 6 këshilla për ta filluar vitin sa më mirë 
  • 2019-01-06

Viti i ri, jetë e re, 6 këshilla për ta filluar vitin sa më mirë 

Mjafton pak dashakeqësi: ja disa ide për të ngacmuar partnerin dhe për të rizbuluar kënaqësinë e joshjes Pas pushimeve të Krishtlindjeve, rutina është gati të fillojë përsëri dhe koha për tia kushtuar jetës në çift reduktohet në mënyrë drastike. Rrjedhimisht, rreziku për të n