Rezultate te kerkimit per termin: +Kristal +Abazaj

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] kristal / docs[0] 1206 / hits[0] 2192 / keyword[1] abazaj / docs[1] 788 / hits[1] 1412 /
Kukësi nuk fal, mposht 3-2 Luftëtarin
  • 2017-04-02

Kukësi nuk fal, mposht 3-2 Luftëtarin

Në Zeqir Ymeri surprizat janë të ndaluara. E pamundur edhe për Luftëtarin të befasojë Kukësin në fushën e tij. Skuadra gjirokastrite, e cila ka spitakur në këtë sezon me futbollin e saj tërheqës u mposht 3-2 nga Kukësi, më i bindur se kurrë për të prekur ëndrrën titull. Që n

No Pic available
  • 2017-02-19

Goleadë ndaj Luftëtarit, Skënderbeu -1 nga Kukësi

Futboll i bukur, emocione dhe gola spektakolarë. Kjo jo vetëm për meritë të Skënderbeut, që fitoi 3-0 përballë Luftëtarit, por edhe për meritë të gjirokastritëve, që pavarësisht se u paraqitën të gjymtuar në Korçë, nuk hoqën dorë nga loja karakteristike që i ka mahnitur të

Flamurtari lë pas krizën, fiton ndaj Luftëtarit
  • 2017-02-06

Flamurtari lë pas krizën, fiton ndaj Luftëtarit

Fjala krizë nuk do të përmendet më te Flamurtari për të paktën disa ditë. Vlonjatët lanë pas 3 humbjet radhazi mes kampionatit dhe kupës duke u rikthyer te suksesi në Superiore. Kuqezinjtë e Gentian Mezanit triumfuan 2-1 në Vlorë përballë Luftëtarit, duke iu larguar zonës së rën

Nuk ka fitues ndërmjet Luftëtarit dhe Vllaznisë
  • 2016-10-12

Nuk ka fitues ndërmjet Luftëtarit dhe Vllaznisë

Luftëtari dhe Vllaznia ndanë nga një pikë, në ndeshjen që hapi javën e gjashtë të Kategorisë Superiore. Sfida e luajtur në Peqin përfundoi me shifrat 1-1 dhe u karakterizua nga episodet në rastet e golave, duke i lënë të dyja ekipet përgjysmë të kënaqura. Me dy debutues në forma

No Pic available
  • 2010-03-11

Testimet për Shkollën e Policisë, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit

TIRANË - Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit bën publike listën me 1128 emrat e kandidatëve që kanë aplikuar për të ndjekur studimet në Shkollën Bazë të Policisë për “Patrullë të Përgjithshme”, të cilët kanë dorëzuar dokumentacionin pranë strukturave të per