Rezultate te kerkimit per termin: +Kristaq +Rams

Meta: total 22 / total_found 22 / time 0.000 / keyword[0] kristaq / docs[0] 4897 / hits[0] 7050 / keyword[1] rams / docs[1] 416 / hits[1] 783 /
No Pic available
  • 2010-08-29

Mimoza Vokshi: Po pengoj aferat korruptive të Ramës

Mimoza Vokshi, motra e deputetes s PD-s, Albana Vokshi, i cilson sulmet ndaj saj, t nxitura nga Edi Rama, pr shkak se ajo shtpenges e shkeljeve ligjore dhe aferave korruptive t personave apo bizneseve afr kryetarit t PS-s dhe kryebashkiakut t Tirans. Ajo ka mohuar t ket qen pjes e procedurave e gr

No Pic available
  • 2010-08-29

Noka: Rama, përgjigju akuzave të ndërtuesve

“Si deputet i Kuvendit t Shqipris, i krkoj Edvin Rams t zhdukur n drejtim t paditur, dil nga vrima e lepurit e prgjigju akuzave t ngritura nga firmat e ndrtimit”. N kt mnyr sht shprehur dje deputeti i PD-s, Flamur Noka. “Dod Doi t ka akuzuar publikisht se i ke krkuar 20% pr nj leje

No Pic available
  • 2010-08-27

Vokshi: Të drejtë biznesi, jo vetëm lepujt e Ramës

Deputetja e PD-së, Albana Vokshi, iu kundërpërgjigj dje opozitës se shpifjet adresuar asaj dhe familjes bëhen <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0in; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; f

No Pic available
  • 2010-08-26

Vokshi: Shpifjet ndaj meje, pas denoncimeve ndaj Ramës

Prgjigjja Menjher pas deklarats s deputetit socialist, Taulant Balla, vjen edhe reagimi i deputetes s PD-s, Albana Vokshi. Sipas Vokshit kto deklarata nuk jan gj tjetr vese shpifje dhe frik, pas akuzave publike q kjo e fundit i kakreut t PS-s, Edi Rama. “Shpifjet n drejtimin tim dhe familjes

No Pic available
  • 2010-08-24

Vokshi: Rama sulm brutal privatësisë sime

Deputetja, flet për ditët e saj përballë akuzave të Kryebashkiakut sht nj grua e fort por brenda saj nuk mund t fshihet kurrsesi brishtsia. E mbushur me indinjat, e lnduar, por me dinjitet, sepse Albana Vokshi do t’a mbroj veten dhe familjen e saj deri n fund. Aj

No Pic available
  • 2010-08-24

Vokshi: Komisioni hetimor do ngrihet edhe pa opozitën

Reagimi Deputetja Albana Vokshi reagon srish ndaj sulmeve t socialistve kundrejt saj dhe partnerit me t cilin ajo bashkjeton. “Zoti Rama, nse nuk ke guxim, kuraj dhe burrri, t ballafaqohemi n nj debat televiziv me fakte dhe dokumente, ather urdhroji deputett e tu t firmosim bashkrisht iniciat

No Pic available
  • 2010-08-24

Vokshi, Ramës: Urdhëro deputetët të firmosin hetimin

Deputetja e Partis Demokratike, Albana Vokshi, i krkoi dje kryesocialistit dhe kryebashkiakut t Tirans, Edi Rama, q t urdhroj deputett e tij q t firmosin pr ngritjen e komisionit q do t hetoj pasurit e politikanve. N t kundrt, paralajmroi dje znj. Vokshi, ky komision do t ngrihe