Rezultate te kerkimit per termin: +Kristaqit

Total: 187
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.155Z

Jelekverdhët nisin këngën: Do rrëzojmë Edin e Kristaqit, Lleshi, dil te sheshi

Ndryshe nga tubimet e mëparshme, protesta e sotme e opozitës ka nisur me tensione, kryesisht para godinës së Ministrisë së Brendshme ku ka pasur më shumë forca policie se zakonisht. Aty janë shënuar disa përplasje midis banorëve të Astirit, të cilët kanë tentuar disa herë të çajn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.287Z

Berisha: Rama humbi shansin të kërkonte falje për Havzi Nelën, të varur me firmën e Kristaqit

Sali Berisha ka reaguar i indinjuar në rrjetet sociale, duke e akuzuar Edi Ramën si neobllokmen dhe anti-njeri, për faktin se dje, nuk kërkoi falje me rastin e 28 vjetorit të varjes në litar të poetit Havzi Nela, që sipas Berishës u vra me firmën e babait të kryeministrit, Kristaq Rama.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.465Z

Aneta Rama:Jeta ime mes Edit dhe Kristaqit

Nëna e kryetarit të Partisë Socialiste në një rrëfim të pazakontë për jetën para viteve 90'; vdekjen e Kristaq Ramës dhe akuzat ndaj tij; rrahjen e dy djemve, Edit dhe Olsit në 1997-ën; sëmundjen e Gregorit dhe padinë ndaj Sali Berishës Edi është shumë punëtor, është njeri s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.499Z

Berisha: Mjerë historia për çunin e Xhelilit dhe të Kristaqit

Kryeministri Sali Berisha ka vlerësuar dje si të shkëlqyer vizitën e tij në SHBA si dhe prezantimin e projektit evropian të Shqipërisë, lobingun për njohjen e Kosovës dhe njohjen e aksionit diplomatik të Tiranës zyrtare. Diplomacia e Xhelil Gjonit dhe e Kristaq Ramës paraqiten si shembu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.553Z

“Publikimi i videos, mund ta kisha ndaluar”

14/01/2011  Kryeministri Berisha reagon publikisht për përgjimin e ministrit të Ekonomisë, Metës Akuzat e kreut të qeverisë për trukimin e regjistrimit bien mbi kreun e opozitës, Ramën Kryeministri Berisha, ashtu si zëvendësi i tij Ilir Meta mendon se videoja ku është përgju

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.451Z

Berisha: Po të doja videoja s’dilte, e trukoi Edvin Rama

Gjatë një konference shtypi, aleati në qeverisje me Ilir Metën, sqaroi se videos i janë hequr shumë pjesë dhe se për të kishte dijeni prej kohësh. Ai vlerësoi vendimin e Metës për të mos i njohur vetes asnjë imunitet dhe kërkesën e tij për hetim të plotë dhe të gjithanshëm të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.773Z

Flet e bija: Si e kujtoj tim atë dhe operacionet e policisë

11/10/2011  Kristaq Begu shpallet “Dëshmor i Atdheut” 13 vjet pas vrasjes nga banda e Kateshit në 1997-ën ELBASAN- Polici i vrarë në krye të detyrës në vitin 1997 nga banda e Kateshit është shpallur “Dëshmor i Atdheut”. Rreth 13 vjet pas sulmit që i mori jetën në një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama