Rezultate te kerkimit per termin: +Kristi +Qosen

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] kristi / docs[0] 1673 / hits[0] 2417 / keyword[1] qosen / docs[1] 177 / hits[1] 243 /
No Pic available
  • 2014-06-06

Rahmani, Dosti, dhe Qose i bashkohen Kombëtares në miqësoren me San Marinon

Padyshim që trajneri i Kombëtares shqiptare, Xhani de Biazi, do të mbahet mend si trajneri i cili nuk ndalon së provuari emra të rinj në Kombëtaren Shqiptare. Në datën 8 Qershor, Shqipëria do të luajë përballë San Marinos në miqësoren e fundit. Tekniku italian ka grumbulluar për her