Rezultate te kerkimit per termin: +Kristi +Troka

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] kristi / docs[0] 1716 / hits[0] 2485 / keyword[1] troka / docs[1] 405 / hits[1] 627 /
Korçë, vodhën produkte në një dyqan, arrestohen 2 të rinj
  • 2018-05-25

Korçë, vodhën produkte në një dyqan, arrestohen 2 të rinj

Specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Korçë, bënë ndalimin e shtetasve Kristi Troka, 23 vjeç dhe Stefan Rushan, 22 vjeç (i dënuar më parë për vjedhje), të dy banues në Korçë. Sipas policisë së qytetit juglindor, ndalimi i tyre u bë pasi, këta shtetas n

No Pic available
  • 2017-04-16

EMRAT/ Blushi: Ja 190 kandidatët për deputetë të LIBRA-s për zgjedhjet e 18 qershorit

Kryetari i LIBRA-s, Ben Blushi ka zbardhur emrat e 190 kandidateve që do të përfshihen në listat shumë emërore për zgjedhjet e 18 qershorit, ndërsa shprehet se pret të tjera deri në datë 20 Prill. Vetë Ben Blushi do të kandidojë në Tiranë. NJOFTIMI Sot Bërthama LIBRA mori në shqyrt

No Pic available
  • 2011-10-31

Teuta e para, Shkëndija Tr. e rivalizon

Durrsakët e Teutës shkatërrojnë me 6 gola Bilisht Sportin, ndërsa Vllaznia i shënon 5 herë Skënderbeut. Afrohet edhe Elbasani, që mposht lehtësisht Lushnjën   Bardheblutë rigjejnë fitoren Tirana Shkëndija Dr. 1-0 Tirana: Çali, D.Njebza, Cara, Habibi, Leventi, Ibrahimi, Gjeçi, Shala

No Pic available
  • 2009-10-31

Fituesit e fazës së trete ne te gjithe univeristetet

Universiteti i Tiranës Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOXHAJ GERD ASTRIT FAGU KLAUDIO FLAMUR SULOLLARI LORELA LUAN LAZAJ LULZIM QAMIL BRESA RENIS LUAN LOLOÇI SUADA AGIM

No Pic available
  • 2008-09-10

Lista zyrtare të fituesve në rrethe

Botohen emrat edhe për universitetin Politeknik dhe Bujqësor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin DoçajAldo Fuat GuriAlfred Rakip NdregjoniAndi Sokol BejkoAndon Anesti SpiroAndrit Hafiz ElezajAnisa Feim OsmënaAnisa Përparim VeshiAnx

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama