Rezultate te kerkimit per termin: +Kristiano +Ronaldo

Meta: total 1000 / total_found 2327 / time 0.002 / keyword[0] kristiano / docs[0] 3155 / hits[0] 4951 / keyword[1] ronaldo / docs[1] 9059 / hits[1] 19168 /
No Pic available
  • 2018-08-12

Ronaldo në superformë, mjaftojnë 8 minuta për golin e parë me Juven (Video)

Juventusi bëri goditjen e shekullit duke transferuar Kristiano Ronaldon nga Real Madrid për 100 milionë euro në këtë merkato vere, duke i rritur kredibilitetin klubit dhe vetë Seria A italiane. Lëvizja e portugezit nga Madridi nga Torino ishte e bujshme dhe miliona euro u xhiruan, ndaj të g

No Pic available
  • 2018-07-16

CR7 Day në Torino. Nisin vizitat mjekësore, tifozët: Sill Champiosin (Video)

Dita e shumëpritur e CR7 mbërriti. Në Torinon e veshur bardhezi të gjithë janë të emocionuar për ardhjen e Kristiano Ronaldos, i cili pas aterimit dje në qytet, sot është paraqitur në orën 10:00 në selinë e J Medical për të kryer testet mjekësore. CR7 u shfaq me shumë klas dhe ele

Më i lehtë para finales, sekretet dhe dieta speciale e Ronaldos
  • 2018-05-23

Më i lehtë para finales, sekretet dhe dieta speciale e Ronaldos

Kristiano Ronaldo arrin më i lehtë se kurrë në një finale të Ligës së Kampionëve. Në moshën 33-vjeçare, ylli portugez po e kuron fizikun e tij deri në detajet më të vogla, për të arritur në finalen e fundsezonit maksimalisht i përgatitur. Rezultati i kësaj pune është se ai arri

Ronaldo drejt Junajtid? Reali synon ta shkëmbejë me Nejmar
  • 2018-01-25

Ronaldo drejt Junajtid? Reali synon ta shkëmbejë me Nejmar

Që Kristiano Ronaldo kërkon të largohet nga Reali i Madridit në fund të sezonit tashmë nuk është më një risi madje dihet edhe stacioni i radhës ku ylli portugez dëshiron të ndalet duke synuar rikthimin tek  Mancehster United. Njëherazi u përforl se presidenti Perez pas deklaratës s

I gjakosur në fushë, por mendjen e ka te pasqyra! (Video)
  • 2018-01-21

I gjakosur në fushë, por mendjen e ka te pasqyra! (Video)

Kristiano Ronaldo u rikthye te goli, teksa shënoi dy herë në fitoren e thellë 7-1, të Realit ndaj Deportivo La Corunës. Gjithsesi, në një moment përplasjeje, portugezi u gjakos dhe kërkoi ndihmën e mjekëve, por ajo që e shqetësonte më shumë Ronaldon, ishte se si dukej fytyra e tij. D

Dorëzohet Perez, pret ofertat për largimin e Ronaldos
  • 2018-01-16

Dorëzohet Perez, pret ofertat për largimin e Ronaldos

Kristiano Ronaldo gjithnjë e më larg Realit të Madridit. Dëshira e 5-herë fituesit të Topit të Artë për ti dhënë lamtumirën klubit merengues verën e ardhshme do të respektohet nga drejtuesit e Realit pasi presidenti Florentino duke u bazuar tek lajmet që raportojnë mediat portugeze i

Fenomeni: Mesi-Ronaldo? Unë rivalizoja me Zidane, Figo, Ronaldinjo
  • 2018-01-04

Fenomeni: Mesi-Ronaldo? Unë rivalizoja me Zidane, Figo, Ronaldinjo

Në një intervistë për gjermanen Bild, i pyetur mbi dominin e Mesit dhe Kristiano Ronaldos në dekadën e fundit, Ronaldo Fenomeni brazilian deklaroi se kjo ka ndodhur për shkak të mungesës së konkurrencës, edhe pse e pranon që këta dy futbollistë në çdo kohë që të luanin do të ishi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama