Rezultate te kerkimit per termin: +Kristjana

Meta: total 39 / total_found 39 / time 0.000 / keyword[0] kristjana / docs[0] 39 / hits[0] 93 /
Tre atentate dhe pronar hashashi, kush është i forti i kapur me targa ruse
  • 2019-04-08

Tre atentate dhe pronar hashashi, kush është i forti i kapur me targa ruse

Një nga të arrestuarit e grupit të strukturuar kriminal, që dyshohet se trafikonte drogë drejt Gjermanisë, nuk është një emër i panjohur për policinë. Elvis Gaçaj, përveç se është një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, ka qenë objektiv i një atentati në lulishten 1 M

No Pic available
  • 2016-12-29

E arrestuar 3 herë, por Kristjana Sexobeat nuk ndalet. Çështje e re në gjykatë për balerinëm

Nuk kanë fund telashet për Kristjana Ibron, balerinën e club-eve të natës e njohur ndryshe edhe me emrin Kristjana Saxobeat. E arrestuar të paktën 3 herë nga Policia, tashmë 18-vjeçarja do të përballet në gjykatë edhe me akuzën thyerjes së urdhërit të arrestit shtëpiak. BalkanWeb

No Pic available
  • 2016-12-05

EMRAT/ Këta janë 260 drejtuesit e rinj të LSI-së

Pas votimit në Konventën Kombëtare Zgjedhore të Lëvizjes Socialiste për Integrim kanë dalë edhe fituesit e anëtarëve të zgjedhur të Komitetit Drejtues Kombëtar. Në përfundim të procesit të votimit elektronik, mbajtur për dy ditë me radhë në Pallatin e Sportit, Asllan Rusi në Ti

Balerina: Si e njoha biznesmenin, tentoi të më përdhunonte mua dhe motrën
  • 2016-09-10

Balerina: Si e njoha biznesmenin, tentoi të më përdhunonte mua dhe motrën

Balerina e club­eve të natës Kristjana Ibro, që u bë e njohur pas mesazheve erotike me reperin Noizy, e që përfundoi në burg pas vjedhjes së një telefoni në banesën e një 46-­vjecari me të cilën kaloi natën, tregon të të tjera detaje rreth ngjarjes. Vajza 18­-vjeçare tregon se

No Pic available
  • 2016-09-10

FOTOT/ Balerina: Si e njoha biznesmenin, tentoi të më përdhunonte mua dhe motrën

Balerina e club­eve të natës Kristjana Ibro, që u bë e njohur pas mesazheve erotike me reperin Noizy, e që përfundoi në burg pas vjedhjes së një telefoni në banesën e një 46-­vjecari me të cilën kaloi natën, tregon të të tjera detaje rreth ngjarjes. Vajza 18­vjeçare tregon se

Kristjana Biznesmeni na detyroi te merrnim kokaine tentoi tme perdhunonte mua dhe motren
  • 2016-09-10

Kristjana Biznesmeni na detyroi te merrnim kokaine tentoi tme perdhunonte mua dhe motren

Balerina e clubeve te nates Kristjana Ibro qe u be e njohur pas mesazheve te nxehta me reperin Noizy e qe perfundoi ne burg pas vjedhjes se nje telefoni ne banesen e nje 46-vjecari me te cilen kaloi naten tregon te te tjera detaje rreth ngjarjesbr br Vajza 18-vjecare tregon se historia nisi kur aj

Kristjana: Biznesmeni na detyroi të merrnim kokainë, tentoi t’më përdhunonte mua dhe motrën
  • 2016-09-10

Kristjana: Biznesmeni na detyroi të merrnim kokainë, tentoi t’më përdhunonte mua dhe motrën

Transmetuar më 10.09.2016 - 09:30 Balerina e clubeve të natës Kristjana Ibro, që u bë e njohur pas mesazheve të nxehta me reperin Noizy, e që përfundoi në burg pas vjedhjes së një telefoni në banesën e një 46-vjeca