Rezultate te kerkimit per termin: +Kritikt

Total: 27
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.361Z

Çenej në spital, probleme me zemrën

Ish-zvends Presidenti Dik enej sht shtruar n spital pas dhimbjeve t forta n kraharor. Mjekt than se ai ndodhet n gjendje t qendrueshme megjithat do t’i duhet q gjat dits t'i nnshtrohet testeve dhe analizave. 69-vjeari enej ka patur probleme t shumta me zemrn dhe jo pak her i sht nnshtruar ndrh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.620Z

Malaj braktis grevën e urisë

Deputeti socialist Arben Malaj, i njohur ndryshe si mbshtets i Lvizjes pr Mendimin Ndryshe n selin roz, ka braktisur grevn e uris gjat mbrmjes s t premtes pr arsye shndetsore. Ky fakt konfirmohet nga vet zoti Malaj, i cili nprmjet nj mesazhi t shprndar pr mediat sqaron se mbshtet plotsisht grevn e u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.867Z

Festivali Ndrkombtar "Butrinti 2000"

N Sarand po zhvillohet festivali Ndrkombtar Butrinti 2000, ku shfaqja Fedra e Seneks, shfaqje kjo e trups eke, u cilsua si m e mira ndr tre shfaqjet e shfaqura deri tani n qytetin antik t Butrintit. Profesori i nderuar Adriatik Kallulli, njkohsisht nj nga kritikt m t mir t artit, shfaqjen e Fedrs, e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.903Z

Nesër Asambleja e PS-së, statuti i ri i mbyll derën oponencës

Partia Socialiste mbledh nesr Asamblen Kombtare, pr t miratuar ndryshimet n statutin e partis, ku pika m kye shihet shtrngimi i masave statutore ndaj oponencs brenda n parti. Si bhet e ditur nga burime pran grupit t puns q po punon pr kto ndryshime, do t saktsohet n statut q vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.389Z

Qelizat embrionale, Shtëpia e bardhë apelon vendimin

Shtpia e Bardh do t apeloj vendimin pr ndrprerjen e fondeve publike pr krkimin mbi qelizat embrionale, t vendosur nga nj gjykats federal. Lajmin e kat ditur zdhnsi i Departamentit amerikan t Drejtsis. Shtpia e Bardh i kishte cilsuar si thelbsore krkimet mbi qelizat staminale, duke theksuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.424Z

PS-ja e Shkodrës: Edi Rama po shkatërron partinë

Shiroka akuzon kryesocialistin se po pengon zgjedhjet për kreun e rrethit Zgjedhjet n Partin Socialiste pr degt e rrethit nuk kan prfunduar n disa rrethe. Debatet brenda gjirit t vet socialistve dhe lobingjet n antarsin e asambles s rrethit q i zgjedh krert e rinj, kan detyruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.152Z

Bob Dylan prsri

Nj labirint misterioz i parfumuar n mnyr bizare i Krishtlindjeve. Bobi i mom bash nuk mund ta heq maskn qesharake. Si gjithmon, fshihet, tregon mbi t gjitha at q nuk e mendon dhe at q nuk sht, e megjithat disa gjurm t vockla t s vrtets dalin n drit, nganjher. Turma kritiksh nuk ia kan falur bmn e ti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama